close x

Історичне місто Баден-Баден у Німеччині

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Без перебільшення можна сказати, що Баден-Баден є найвідомішим курортом Німеччини. Він давно став популярним серед європейських туристів, крім багатої історії й мальовничої природи місто славиться своїми бальнеологічними комплексами.

Однією з головних визначних пам’яток міста вважається Ліхтентальська алея. Так приємно починати ранок з неспішної прогулянки серед могутніх дерев і розкішних квіткових клумб. Колись по цій алеї прогулювалися Тургенєв, Толстой, Гоголь і Достоєвський, курорт завжди був улюбленим місцем відпочинку для відомих державних діячів, людей мистецтва і нащадків знатних династій.

Історичне місто Баден-Баден у Німеччині

Для туристів вельми цікавими будуть екскурсії до старовинної православної церкви, яку відвідував Чехов, і також до вілли Тургенєва. Ще одна визначна пам’ятка – старовинний замок, колишня резиденція мікграфов міста. Ви можете погуляти по руїнах замку, дізнатися його цікаву історію і помилуватися чудовою панорамою міста, яка відкривається з оглядових майданчиків.

Історичне місто Баден-Баден у Німеччині

Що стосується розваг, то курорт пропонує великий вибір спортивних майданчиків, ресторанів, нових торгових центрів і казино. Ви можете відвідати гольф-клуби, потренуватися на тенісних кортах, з’їздити на іподром, а після цього відпочити в затишному ресторані і спробувати кулінарні шедеври місцевих кухарів. Не можна не згадати також про можливості проходження медичного обстеження і відвідуванні оздоровчих процедур із застосуванням цілющих термальних вод. Відпочинок в Баден-Баден буде не тільки цікавим, але і корисним для здоров’я.

Історичне місто Баден-Баден у Німеччині

Одним з найбільш незвичайних символів міста є водний каскад «Парадиз». Фактично він являє собою штучний потік води, перепад висот між початком і закінченням який становить 40 метрів. Автором проєкту цього незвичайної гідротехнічної споруди є професор Макс Лаугер, він створив його ще в 1921 році. Сьогодні водний каскад знаходиться на території красивого парку, поруч з ним висаджено багато прекрасних дерев і екзотичних рослин. Це місце чудово підходить для прогулянок.

Історичне місто Баден-Баден у Німеччині

Баден-Баден славиться своїми історичними термальними комплексами, одними з найвідоміших і найкрасивіших вважаються терми «Каракалла». Цей плавальний комплекс відкрився порівняно недавно, у 80-х роках минулого століття, тоді як найперші терми в цьому місці заснували ще в епоху правління Римської імперії. Сьогодні відвідувачам комплексу доступний красивий басейн, площа якого становить близько 1 000 кв. метрів, поруч з ним обладнані красиві тераси для відпочинку. Важливо відзначити, що в цьому термальному центрі є і закриті басейни, тому відвідати його можна в будь-який час року.

Історичне місто Баден-Баден у Німеччині

У місті збереглося багато красивих старих церков, на торговій площі знаходиться церква Штіфтскірхе. Вона була побудована ще в 13 столітті й за перші дві сотні років перебудовувалася неодноразово. Остання масштабна реконструкція церкви проходила в 17 столітті, і сьогодні в її рисах можна зауважити тонкі нотки стилю бароко. Крім ефектного фасаду старовинна церква примітна і своїм розкішним внутрішнім оформленням. Одним з головних артефактів церкви вважається величезне розп’яття, висота якого становить 6 метрів, воно безперервно зберігається в церкві з 1467 року.

Історичне місто Баден-Баден у Німеччині

Сьогодні одним з найбільш відвідуваних культурних закладів міста є Музей Фаберже. Його засновником є відомий російський художник і колекціонер Олександр Миколайович Іванов, відкриття музею відбулося у 2009 році. Цей музей є єдиним у світі, в стінах якого представлені виключно твори Карла Фаберже. В цей час експозиція музею налічує близько 700 унікальних творів, в тому числі відомі на весь світ Імператорські пасхальні яйця. Мініатюрні фігурки тварин, виконані з дорогоцінних металів, красива колекція портсигарів і ювелірних виробів привертають в цей музей тисячі відвідувачів.

Історичне місто Баден-Баден у Німеччині

Німеччина0 comments

Залишити коментар