close x

Белек. Туреччина з присмаком шику

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook


Белек – одне з наймолодших курортних міст Туреччини, яких останнім часом по всій країні стало з’являтися досить багато, особливо це стосується території вздовж берегів Середземного моря – так званої Турецької Рів’єри. Але унікальність Белеку швидко дозволила саме цьому курорту стати одним з найпопулярніших у всій країні. Люди з усього світу щорічно з’їжджаються сюди, в це невелике містечко провінції Анталья, і, в першу чергу, для того, щоб зіграти в гольф з діловими партнерами.

Поштовх до розвитку туристичної інфраструктури Белек отримав в 1984 році, знайшовши істотні дотації і ставши містом-курортом зі світовим ім’ям. Багато в чому цьому сприяла прекрасна природа цього місця: чудові пейзажі густих хвойних лісів, чистих і величезних пляжів, а також прекрасного і нескінченного моря.

Узбережжя Белеку

Белек

Курорт Белек – універсальне місце для будь-якого відпочиваючого. Люди будь-якого віку і з будь-якими уподобаннями знайдуть тут щось своє. Для молодих людей відкриється з усім своїм розмахом нічна клубне життя міста, для сімейних пар з дітьми ідеальним місцем відпочинку будуть тутешні пляжі, для яких характерні чистота, безпека, а головне – мілководний берег. Любителям же дикої природи варто відвідати розташований неподалік від міста Каньйон Кепрюлю – чудовий і самобутній національний парк.

Белек

Фанатам водного спорту у всіх його екстремальних і не тільки проявах обов’язково припадуть до душі місцеві розваги, представлені в широкому асортименті, але візитівка міста – це, безумовно, 16 гольф-центрів зі світовим ім’ям. Такого вам не вдасться зустріти більше ніде на території Туреччини, та й в країнах ближнього зарубіжжя – також.

Рафтінг в Белеку

Місцеві поля для гольфу знаходяться в прекрасному стані. Щоб не бути голослівними, досить згадати, що саме в Белеку пройде Аматорський чемпіонат світу з гольфу в наступному році. Всі поля розташовані в околицях міста в мальовничих куточках з прекрасною природою. Обов’язково варто навчитися грати в гольф тільки для того, щоб помилуватися цією пишнотою природи.

Гра в гольф в Белеку

[ad#banner]Для будь-якого курортного міста, розташованого біля моря, дуже важливу роль відіграє пляж. У Белека проблем з цим ніколи не було. Головний міський пляж тягнеться вздовж берега на 16 кілометрів. Він настільки прекрасний, що отримав Блакитний прапор, а крім того, за ним пильно стежать світові природоохоронні організації, оскільки цей пляж має статус заповідної зони. Більше того, величезні гроші щорічно виділяються місцевою владою на збереження чистоти та безпеки узбережжя. Так що і міський пляж Белека один з кращих у всій Туреччині. Порівнятись з ним можуть хіба що пляжі в Анталії і Бодрумі.

Белек

Але крім цього вичіщенного і освоєного цивілізацією пляжу, є й інша територія в Белеку, яка також користується підвищеним попитом серед туристів. Мова йде про клуб “Робінзон”. Ця організація надає відпочиваючим послуги особливого роду – дикий туризм. Місцевість, що належить клубу, займає за площею 100 000 квадратних кілометрів. Природа тут різноманітна: від напівпустельних земель до незайманих лісів, а також велика затока та дикий гальковий пляж.

Дика природа біля Белеку

До ваших послуг буде гід, що відмінно знає місцевість, який зробить вашу екскурсію незабутньою. Ось вже як не можна точніше підібрали назву турки для свого клубу – кожен, хто в цьому клубі побував, в прямому сенсі відчує себе Робінзоном Крузо. Ну а для повноти відчуттів ви можете в якості житла обрати не тільки готель з усіма зручностями, а й одне з 23 бунгало.

Белек вночі

Ще одна знаменита родзинка Белеку – національний парк Каньйон Кепрюлю площею в 500 гектарів, який включає в себе території на суші і у воді. Географія парку досить дивна: це довгий 14-кілометровий каньйон, який простягається вздовж русла гірської річки. У парку росте 600 видів рослин, 30 з яких є унікальними і більше ніде не представлені. Великі лісові простори стали домівкою для 100 видів птахів, серед яких є, наприклад, беркути та сипухи.

Все це і багато іншого робить Белек одним з головних курортних міст Туреччини, та й взагалі просто прекрасним, навіть ідеальним місцем для відпочинку.

Відпочинок у Белеку

Відпочинок у Белеку

Турція0 comments

Залишити коментар