close x

Синя лава, Індтонезія

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Є багато природних скарбів, прихованих в надрах або потайних куточках нашої планети. Одне з них – індонезійська шахта сірки, Kawah Ijen, яка виробляє унікальну синю лаву. Зображення цієї лави настільки заворожє, що на них можна дивитися годинами.

Синя лава

Kawah Ijen

- це частина комплексу вулкана Ijen – групи стратовулканів, або композитних вулканів у Східній Яві, в Індонезії. Він має активний кратер глибиною 200 метрів. Комплекс також є батьківщиною найбільшого блакитного кислого озера в світі, наповненого сірчаною кислотою. На цьому озері добувають сірку. Шахтарі несуть завантажені цією породою кошики вручну з дна кратера. Вони працюють вночі, щоб подвоїти свій мізерний дохід, але їм не заважає темрява.

Синя лава

Kawah Ijen, який виглядає як звичайний скелястий кратер вдень, вночі перетворюється на освітлену яскравим кольором гору. Як тільки сонце сідає, містичний світ починає підніматися з глибин кратера. Високотемпературна рідка сірка, що випливає з озера, спалахує синім полум’ям, що досягає 5 метрів у висоту. Хоча умови в озері недостатньо гарячі, щоб сірка самозаймалася, вона просто починає повзти, коли тече по скелях з вулкана. Її збирають, і транспортують, щоб потім продати по 5 центів за кілограм.

Синя лава

Краса не рятує це місце від важких випарів, які викликають у туристів задушливий кашель. Якщо людина планує пробути там подовше, то йому треба захопити з собою протигаз. А в озеро наступати і зовсім небезпечно – воно складається з сірчаної кислоти.

Синя лава

Синя лава

Індонезія0 comments

Залишити коментар