close x

Будванськая Рів'єра – чорногорський рай!

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook


[ad#box]Чорногорія – унікальна за красою країна, розташована на Балканському півострові уздовж узбережжя Адріатичного моря. Морський берег Чорногорії протяжністю більше 293-х кілометрів оточений з усіх боків горами, що мають близько 70 гірських вершин висотою понад 2000 м. Природа Чорногорії невимовно гарна – чудові піщані та галькові пляжі, прозора, чиста і блакитна морська вода, мальовничі гірські пейзажі.
Будванська Рів'єра

У 1991 році крихітна Чорногорія була проголошена першою в світі екологічно зразковою країною в світі, бо її частина Адріатичного узбережжя є однією з найчистіших в Європі. Будванськая Рів’єра – вельми популярний і знаменитий на весь світ центр чорногорського туризму. Знаменитий цей курорт своїми пляжами, історичними та культурними пам’ятками, які гармонійно вписуються в сучасний міський пейзаж. Так, наприклад, пляж в Бечичах проголошений в 1935 році в Парижі найкрасивішим пляжем в Європі.

Будванська Рів'єра

[ad#kvadrat] Будванськая Рів’єра займає всього близько 38 кілометрів морського берега з безліччю заток, бухт, піщаних і дрібногалечних пляжів. Глибина моря в Будванськой затоці біля берега становить приблизно 35 метрів. Температура води влітку близько 25 градусів за Цельсієм, а взимку не опускається нижче 13 градусів.

Найвідоміші пляжі Будванськой Рів’єри – Слов’янський, протяжністю 1600 м, Бечічі, протяжністю 1950 м, Морген I і II, протяжністю 330 м, Мілочер, протяжністю 280 м, Святий Стефан, протяжністю 700 м (докладніше див Кращі пляжі Чорногорії).

Будванська Рів'єра

Найбільші населені пункти Будванськой Рів’єри це, перш за все, знамените середньовічне місто Будва з населенням трохи більше 10 тисяч жителів, а також місто Петровац з населенням в 4 тисячі жителів, півострів Святий Стефан, де проживає близько 2 тисяч місцевих жителів і зовсім невелике курортне селище Бечичі з населенням близько 1500 жителів.

Акваторія Будванськой Рів’єри неймовірно багата флорою і фауною. Зацікавленим туристам тут можуть зустрітися такі види морських риб як зубатка, дорада, бранцін і багато інших. На Будванськой Рив’єрі виростає чимало екзотичних рослин – це і пальми, і кактуси, і агави, і мімози. У достатку плодоносять оливки, мандарини, лимони, апельсини, гранати.

Будванська Рів'єра

Будва – чарівне старовинне місто, розташоване на маленькому півострові і вперше згадується ще в IV сторіччі до н.е. в легендах під грецькою назвою Budhoe, або “місто Ілір”. За переказами засновником Будви був син феніанского короля Кадм. Згідно з переказами він приїхав на берег Адріатичного моря на возі, запряженому волами, і заснував місто Будву.

В нинішній час кордони Будви вийшли далеко за межі півострова. Численні шикарні готелі і вілли надають місту і всієї Будванськой Рив’єрі хоч і сучасний, але все ж досить гармонійний вигляд на тлі всіх нерукотворних природних багатств.

Будванська Рів'єра

Клімат у Будві середземноморський, більше 2300 сонячних годин у році, а купальний сезон триває з травня по листопад і становить приблизно 182 дні. В залежності від пори року на Будванськой Рив’єрі може бути досить вітряно: буря – північний вітер з берега, який приносить сонячну погоду; південний – дме з моря на суходіл і приносить дощі; маестраль – північно-західний річний вітер, освіжаючий в літню спеку.

Будванська Рів'єра

Загальну картину Будви доповнює знайомий по всіх туристичних буклетах острів Святого Миколая, на якому знаходиться однойменна церква, побудована в XVI сторіччі і реставрована в 1864 році.

Всі ці чудові дари природи, райський клімат і відмінний сервіс щорічно привертають на Будванську Рів’єру величезну кількість туристів з усіх кінців світу, нікого не залишаючи байдужими…

Чорногорія0 comments

Залишити коментар