close x

Острів Коста Брава, що подивитися?

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

З іспанської, назву регіону можна перевести як “дикий берег”. Для місцевого ландшафту характерні скелясті кручі, покриті зарослями ялин та сосен, і що чергуються з ними мальовничі бухти і білосніжні піщані пляжі. На узбережжі є безліч старовинних містечок, що вражають гостинністю. Крім чудових пляжів, курорт приваблює гостей різноманіттям екскурсійних маршрутів.

Туристичною столицею регіону вважається місто Ллорет-де-Мар, де зібрані головні культурні заклади та історичні пам’ятники. Безліч музеїв, галерей і театрів кожен день відкриті і готові приймати гостей. Охочим ближче познайомитися з флорою і фауною острова, варто відправитися в містечко Бланес, де знаходиться найбільший ботанічний сад.

Острів Коста Брава, що подивитися?

Є тут і ще одне примітне місце – найбільший на острові ринок морепродуктів. Місто Тосса де Мар багате старовинними будівлями, тут чудово збереглася з часів середньовіччя старовинна фортеця, з оглядових майданчиків якої відкривається чудовий краєвид на узбережжі.

Острів Коста Брава, що подивитися?

У місті Жерона ви можете побачити головну релігійну пам’ятку – Кафедральний собор, виконаний в стилі бароко. Його висота досягає 35 м, вівтар собору виконаний зі срібла, це справжній витвір мистецтва, що вражає тонкістю роботи.

Острів Коста Брава, що подивитися?

Гірський район Монтсеррат є місцем розташування всесвітньо відомого бенедиктинського монастиря з однойменною назвою. Він був побудований в 1 столітті і приваблює своєю незвичайною формою. За святилищем доглядають 18 ченців, вони завжди готові розповісти приїжджим історію монастиря і показати його просторі зали.

Острів Коста Брава, що подивитися?

Крім огляду визначних місць, у відпочиваючих є можливість займатися спортом, до їхніх послуг надаються тенісні корти, поля для гольфу, а щодо водних видів спорту і зовсім немає ніяких обмежень.

Острів Коста Брава, що подивитися?

У місті Фігерес знаходиться Театр-музей Сальвадора Далі – один з найвідоміших і впізнавальних у світі музеїв. Він розташовується в ефектній будівлі з незвичайним прекрасним фасадом, за вхідними дверима цього музею відвідувачів чекає багато цікавих сюрпризів. Вони зможуть побачити світ очима Сальвадора Далі, в музеї багато неймовірних інсталяцій з оптичним ефектом, а ще тут є цікаві ілюзії картин відомого живописця. У цього музею є ще одна цікава особливість – в ньому немає і ніколи не було екскурсоводів, милуватися неоцінними експонатами відвідувачі повинні самостійно.

Острів Коста Брава, що подивитися?

У містечку Бланес можна відвідати дивовижний ботанічний сад Марімуртра, який вважається одним з найбільш незвичайних і цікавих в Європі. Нині на території цього саду представлено понад 3 000 рослин, спочатку сад створювався як дослідницький центр. Його велика територія поділена на кілька тематичних зон, значна територія відведена під зміст поширених середземноморських рослин. Сад прекрасно обладнаний для прогулянок і відпочинку, на його території багато красивих альтанок.

Острів Коста Брава, що подивитися?

У регіоні працює багато незвичайних музеїв і культурних центрів, в містечку Ллорет-де-Мар можна відвідати Музей «Котячий будинок». Цей музей відкрився у 2002 році, його експозиція цілком присвячена кішкам. У старовинному особняку зібрано понад 6 000 експонатів, серед яких картини з зображенням кішок, статуетки, іграшки, сувеніри, прикраси та різні предмети побуту. У цьому музеї представлено чимало унікальних аксесуарів, вік яких складає понад 200 років.

Острів Коста Брава, що подивитися?

Іспанія0 comments

Залишити коментар