close x

Найвідоміші замки Чехії

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Чехію без усіляких побоювань можна назвати країною замків,адже їх у цій країни більше ніж 2500. Великі і маленькі, фортеці і палаци – кожен з них зберігає багато таємниць, накопичених за сторіччя існування. Будь-які тури в Чехію http://alievy.com.ua/chezh/ від туроператора АЛІЄВИ включають цікаві екскурсії, під час яких гіди розкажуть про історію і архітектуру замків, їх мешканців, багатства, що зберігають древні стіни.

Замок Карлштейн

Королівська резиденція ХIV ст. на південний захід від Праги. Побожний король Карл IV розташував будівлі замку у вигляді східців починаючи від колодязя, мимо костьолу Діви Марії та каплиці св. Катерини до башти з каплицею Св. Хреста де знаходилась скарбниця. В ній зберігалися найважливіші державні документи, коронаційні регалії, коштовності, святі реліквії. Зараз у замку знаходиться найбільша в світі колекція розпису на дереві та найбільша в Чехії колекція портретів чеських правителів.
Замок Карлштейн

Замок Глубока над Влтавою

Один з найкрасивіших замків ХІІІ ст. розташований в 10 км від м. Ческе-Будейовіце. Білокам’яний замок в псевдоготичному стилі з башточками, еркерами і зубцями. Палац оточує чудовий англійський парк з рідкісними рослинами.
В колекціях зберігаються фламандські гобелени, голландський живопис ХVІ-ХVІІІ сторіч, порцеляна і фаянс з 1604 року, венеціанські дзеркала. Кажуть, що одне з дзеркал чарівне, один погляд в нього допомагає зберегти вічну молодість.

Замок Глубока

Замок Глубока

Замок Леднице

Один з найвідоміших замків Чехії, відомий з 1222 року, більше 600 років ним володіла родина Ліхтенштейнів, сьогодні він належить державі. Неоготичний палац оточує гарний, найбільший у Європі парк зі ставками, римським акведуком і мінаретом, що правив за оглядову вежу.
Замок Леднице

Замок Чески-Штернберк

Замок, побудований в 1241 році на березі річки Сазави, є приватною власністю. Господар, граф Штернберг, живе в одній його половині, а у іншій водять екскурсії. Відновлені старовинні інтер’єри в різних стилях прикрашають антикварні меблі, кришталеві люстри та кахельні каміни. В каплиці св. Себастьяна під скульптурами знаходяться мощі святих. Туристи можуть оглянути бібліотеку, колекції люльок, годинників і зброї.

Замок Чески-Штернберк

Це тільки найвідоміші замки Чехії. А ще ж є Орлик, що височіє посеред озера, Крумлов – другий за розмірами після Празького граду, Конопіште, що належав Францу Фердинанду, через вбивство якого почалася Перша світова війна, з унікальною колекцією зброї і мисливських трофеїв та багато інших цікавих палаців.

Чехія0 comments

Залишити коментар