close x

Райський відпочинок. Куди поїхати на Гоа?

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Ви лежите на безлюдному пляжі, ніжне сонечко лоскоче шкіру, а вуха пестить шум океану. Відкриваючи очі, бачите поруч кохану людину і розумієте, що ось він – рай! Зізнайтеся, таку картину ви не раз бачили в своїх снах і мріях. Але насправді, все не так недосяжно, як здається. Наша чудова планета своєму розпорядженні неймовірними курортами, які обов’язково треба відвідати зі своєю другою половинкою.

Пляж на Гоа
На сотню кілометрів тягнуться пляжі Гоа – найменшого штату Індії. Це чудове місце, яке вразить своєю різноманітністю і національною культурою.

Крім фізичного релаксу на пляжі даний курорт може запропонувати і духовну їжу. На Гоа розташовані індійські храми, такі як Шанта Дурга, Мангеш і Маханса. Також є і спорудження інших релігійних конфесій: мечеті, мусульманські храми, християнські церкви, наприклад, базиліка Ісуса або монастир Франциска Ассизького. Для молодих людей, які люблять веселощі і не представляють відпочинок без музики і танців до ранку, Гоа може запропонувати широкий вибір розважальних закладів та нічних клубів.

Пляж на Гоа

У 60 – х роках минулого сторіччя наступний острів був названий найкрасивішим на планеті. Це перлина Тихого океану – Бора-Бора. Клімат тропічних вологих лісів у поєднанні з чистою водою і химерними коралами – воістину райські подарунки для жінок, які розтоплять навіть саме крижане серце.

Для представниць прекрасної статі Бора-Бора пропонує велику кількість спа-центрів, які з омолоджують і розслабляючими процедурами з використанням традиційних місцевих рослин, чистий пляж і стародавню архітектуру. А для чоловіків – військово -морську базу часів японсько-американської війни, дайвінг, коралові рифи і риболовлю.

Храм на Гоа

Оточений водами Карибського моря і Атлантичного океану серед Антильських островів виділяється один – Барбадос. М’який тропічний клімат робить температуру води і повітря рівною практично цілий рік. Цей острів – ідеальний варіант для любителів позасмагати голяка в безлюдній місцевості, завдяки великій кількості незаселених територій.

Готель на Гоа

Вже багато років Барбодос приваблює віндсерфінгистів в місці, де сходяться Атлантичний океан і Карибське море. Тут прекрасна природа, різноманітний тваринний світ, який можна побачити в заповіднику, знаменита печера Харрісонс-Кейв, де сталактити і сталагміти створюють химерні форми, між якими протікає кришталево чиста вода.

Шикарного відпочинку на Гоа!

Цены на отдых на Гоа из Киева начинаются от 830 долларов на человека. Заказать тур выгоднее всего в компании Blue Sky по телефону (044) 237-20-17.

Індія0 comments

Залишити коментар