close x

Гренобль – Франція

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Гренобль – це стародавнє місто, історія якого налічує близько двох тисяч років. Він є головним містом історичної області Дофіне та адміністративним центром департаменту Ізер. Населення Гренобля становить 151 тис. жителів, а разом з передмістями близько 400 тисяч. Гренобль поступово виріс з невеликого поселення під назвою Куларо в дивовижне місто з багатою культурною та історичною спадщиною. Тут розвинені провідні галузі промисловості, як: хімічна, легка, паперова і машинобудування, а також розташований центр ядерних досліджень.

Шопінг в Греноблі – торгові вулиці, бутики і аутлет

Одним з найпопулярніших місць шопінгу у туристів в Греноблі є ринок Сен-Клер.

Гренобль вражає присутнім в ньому контрастом архітектурних будівель і підноситься над містом гірською грядою. У цьому місті можна відвідати дванадцять музеїв, що представляють композиції і виставки за такими напрямками як: традиційне, сучасне мистецтво, модерн, археологія та етнологія, наука і техніка, предмети старовини та інші. Основними визначними пам’ятками міста є: Крипта Сен-Лоран, Собор Нотр-Дам, Музей Стендаля, Музей образотворчих мистецтв і Центр зимових видів спорту. Прогулюючись по вуличках старовинного міста можна зустріти безліч антикварних магазинчиків і сувенірних лавок.

Гренобль шопінг

Музеї в Греноблі

У місті працює багато цікавих музеїв, одним з найбільш відвідуваних залишається Археологічний музей. Вже більше ста років в околицях міста ведеться розробка декількох великих археологічних районів. За цей час дослідниками було виявлено чимало унікальних артефактів, які і представлені в цьому музеї. Відвідати цей культурний центр можуть абсолютно всі, вхід в нього є вільним.

Музей Гренобля

Основні архітектурні споруди та пам’ятки Гренобля

Кафедральний собор Нотр-Дам, Бастилія, Музей Дофіне, Стад де Альп, Собор Сен-Андре, Палац спорту, всі ці споруди визначають сьогодні обличчя Гренобля.

Поціновувачам мистецтва минулих століть буде цікаво відвідати Музей Гренобля, в якому представлені безцінні шедеври Матісса, Каналлето, Пікассо, Рубенса та інших всесвітньо відомих художників. Крім прекрасних картин в цьому музеї зібрана дуже цікава колекція експонатів, присвячених історії та культурі Стародавнього Єгипту.

 Основні архітектурні споруди та пам'ятки

 Основні архітектурні споруди та пам'ятки

В околицях міста розташований легендарний форт Бастилія, шлях до цього старовинного форту сам по собі буде незабутньою пригодою. Він розташовується на вершині пагорба, куди туристів піднімає фунікулер. З його прозорої кабіни відкривається шикарний вид на місто. На вершині пагорба можна помилуватися старовинними укріплювальними спорудами, складеними з величезного каменю, а ще відвідати кілька відмінних оглядових майданчиків.
Фунікулер Гренобль

Франція0 comments

Залишити коментар