close x

Замок Хоенверфен в Австрії

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Замок Хоенверфен розташований на горі, що піднімається на 155 м над містечком Верфен (близько 40 км на південь від Зальцбурга) і пануючої над долиною річки Зальцах.
Замок Хоенверфен
Замок був побудований в 1077 р. архієпископом Зальцбурга Гебхардом. Він був споруджений одночасно з фортецею Хоензальцбург і замком Фризах в ході суперечки про інвеституру між папою і імператором. Засновник замку в ньому і помер, повернувшись після вигнання.

Замок Хоенверфен
У 12 ст., за архієпископа Конрада I, замок Хоенверфен був посилений. У 15 ст. архієпископ Еберхард III перебудовує замок з урахуванням розвитку артилерії. У 1525-26 рр.. під час селянської війни замок був без опору, узятий і спустошений повстанцями. Після придушення повстання замок був значно перебудований. Тільки з цього моменту можна документально простежити за змінами в зовнішності замку.
Замок Хоенверфен
У 1535 р. починається перший період будівництва. Будуються нові вежі і перебудовуються зовнішні стіни. У 1563 р. починається друга реконструкція замку Хоенверфен – спорудження перебудовується і розширюється в традиціях італійської школи.
До кінця 16 – початку 17 століття замок остаточно приймає нинішній вигляд.

Австрія0 comments

Залишити коментар