close x

Водоспад Ігуасу та Паща Диявола

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Вище і вдвічі ширше, ніж Ніагарський водоспад, з великою кількістю каскадів у формі підкови – водоспад Ігуасу. Він розкинувся майже на 2 милі за течією річки Ігуасу в Аргентині. Ігуасу утворився після потужного виверження вулкану, що залишив велику тріщину в корі землі. Велич водоспаду розкривається у всій своїй потужності – не дарма його вважають одним з найпрекрасніших водоспадів у світі.

iguazu-falls10

Велич водоспаду Ігуасу описати неможливо, це потрібно бачити своїми очима. Чистота і краса тропіків навколо, незаймана природа. Поруч з Ігуасу навіть Ніагарський водоспад виглядає не так вражаючи. Ігуасу розділений на безліч водоспадів островами, розташованими посеред течії. Найвідоміший водоспад – Горлянка Диявола. Також примітні водоспади Сан Мартін, Боссетті і Бернабе Мендез.

iguazu-falls9

Якби каскади Ігуасу складали єдину, безперервну стіну води, то без вагань можна було назвати його найбільш широким водоспадом у світі, але це не так. На сьогоднішній день найширшою стіною безперервно падаючої води володіє африканський водоспад Вікторія.

iguazu-falls8

Водоспад Ігуасу розкинувся на кордоні з Бразилією та Аргентиною. Дістатися сюди просто, Також тут дуже розвинений туризм. Можна здійснити прогулянку по Національному парку та помилуватися справжніми джунглями з їх дівочої флорою і фауною.

iguazu-falls1

Щоб відвідати Національний парк Ігуасу краще виділити цілий день на його ознайомлення. А наступного дня відвідати водоспади. Вид з Бразильської сторони самий захоплюючий. Тут можна захоплюватися всією панорамою водоспаду, замовити екскурсію на гвинтокрилі або проплисти на човнах.

iguazu-falls6

Найкраще з боку Бразилії спостерігати за прекрасним водопадом «Горлянка Диявола». Падіння води настільки сильне, що водоспад постійно оточений хмарою з бризг.

iguazu-falls4

З Аргентинської сторони є не менше чудові пейзажі. Тут можна здійснити екскурсію вузенькими містками протягнутими прямо над водою, що впадає в Пащу Диявола. Або при бажанні можете проплисти під невеличкими водоспадами.

iguazu-falls3

Нище за течією річки, де Ігуасу зустрічається з річкою Парана перетинаються кордони Аргентини, Парагваю та Бразилії. Кожна з країн облаштувала парк у своїх традиціях, так що тут можна познайомитися з особливостями кожної з трьох культур.

iguazu-falls2

Америка0 comments

Залишити коментар