close x

Готелі Ізраїлю

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook


[ad#box]Освоєння людьми території, на якій розташовується сучасний Ізраїль, почалося 75000 років тому. Історія описуваних у Біблії Ізраїльського, а потім Іудейського царств відраховується приблизно з XIII ст. до н.е. Священна Земля пережила багато трагічних подій, неодноразово виборювалася іншими державами і до цього дня втягнута в складний політичний конфлікт.

Священна Земля

Тим не менш, сьогодні Ізраїль займає важливе місце у світовій економіці і культурі. Ця країна викликає великий інтерес у туристів з різних країн. Багато людей мріють відвідати місця, так чи інакше пов’язані з історією Ісуса Христа: що знаходяться в Єрусалимі Віа Долороза, Стіну плачу, Храм Гробу Господнього, міста Віфлеєм, Капернаум, Назарет та інші.

В Ізраїль приїжджають і любителі пляжного відпочинку. Вони направляються в розташовані на березі Середземного моря Тель-Авів і Хайфу, а також в Ейлат, де можна помилуватися красою підводного світу Червоного моря. Отдых в Израиле запомнится надолго!

Готелі Ізраїлю

Активний розвиток туристичної галузі призвело до будівництва безлічі нових готельних комплексів на території Ізраїлю. Тут створені умови і для шанувальників пляжного відпочинку, і для любителів екскурсійних турів.

Ціни на готелі Ізраїлю різняться в залежності від рівня обслуговування. Але система класифікації в цій країні відрізняється від європейської. Комфорт та наявність додаткових послуг тут позначають не «зірочками», а літерами. Наприклад, економічний клас ЄС відповідає 2 *, туристичний ТС – 3 *, перший клас FC – 4 *, супер перший SFC – 4 + *, де люкс DLX – 5 *.

Вибирати готель необхідно з урахуванням його місцезнаходження і рівня комфорту. Мандрівникам, які бажають об’їхати кілька міст, може бути досить послуг, пропонованих готелем туристичного класу. Відпочиваючим на узбережжі Середземного або Червоного морів, можливо, буде зручніше і комфортніше в готелях FC, SFC або DLX. Бронювання готелів Ізраїлю варто здійснювати заздалегідь, щоб з майже трьохсот вибрати саме той, який влаштує і за ціною, і за розташуванням, і за якістю надаваних послуг.

Відомі готелі Ізраїлю

Багато готелів Ізраїлю являють собою унікальні архітектурні споруди, стилізовані під стародавні споруди або, навпаки, що вражають кількістю скла і металу.
Однією з кращих готелів Ейлата вважається «Hilton Eilat Queen Of Sheba Hotel». Його зовнішній вигляд нагадує палац цариці Савської.
Hilton Eilat Queen Of Sheba Hotel

Суперсучасним оформленням вражає розташований на піщаному пляжі біля Червоного моря «Dan Eilat Hotel”.
Dan Eilat Hotel

У числі кращих готелів Єрусалиму варто назвати сучасний і розкішний «King David» і оформлений в стилі мінімалізм «Mamilla».
King David

Mamilla Hotel

У Тель-Авіві звертає на себе увагу бутик-готель «Diaghilev – Live Art», в якому можна відвідати галерею сучасного мистецтва та інші культурні заходи. Чудова панорама ізраїльської столиці і Середземного моря відкривається з вікон готелю «Sheraton Tel-Aviv».

Diaghilev - Live Art

Sheraton Tel-Aviv

Ізраїль2 comments

2 Comments
  1. Полина коментує:

    Супер – Ізраїль))) Хочу туди)) особливо в «King David»)))

  2. lyna. коментує:

    і я хочу

Залишити коментар