close x

Карпати – яскравий Всесвіт. Фотопідбірка

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Як же помиляються ті, хто приписує українським Карпатам усього два кольори – зелений, що чітко визначений безмежжям лісів, та блакитний – розмитий, характерний для віддалених вершин. Ну, ще – білий, зимовий…

Насправді кольорів значно більше й вони набагато яскравіші, ніж може здатися на перший погляд. Подивіться фотодобірку, одного лише погляду має вистачити, щоб зрозуміти: Карпати – Всесвіт, настільки яскравий і вражаючий, настільки дивовижний, настільки знайомий і незвіданий…

Чисті озера з унікальними квітами по берегах. Майже кожне з них наділене чарівною прадавньою легендою, цікавою навіть сучасним представникам офісного планктону, «приборкувачам» айфонів та мандрівникам інтернетпростором. Віковічні смереки, до яких в Карпатах не треба ходити далеко, непокірні ріки, золоті світанки у ніжних фіранках туману, загублені серед лісу хатки (ну, мольфарські, не інакше).

Золотисте, рожеве, пурпурове, сріблясте, фіолетове – сотні відтінків, сотні акцентів, розставлених природою й помічених фотохудожником. Все це для того, щоб помітили й ви.

Завітайте в готелі, туристичні кемпінги або санаторії Закарпаття та Карпат, яких побудовано вже дуже багато і де кожен знайде цікавий відпочинок для себе та своєї сім’ї. А поки – насолоджуйтесь фотографіями Карпат!

Карпати

Карпати

Карпати

Карпати

Карпати

Карпати

Карпати

Карпати

Карпати

Карпати

Карпати

Карпати

Карпати

Карпати

Карпати

Карпати

Карпати

Карпати

ТОП 10 Цікаві місця України0 comments

Залишити коментар