close x

Кельн – одне з найстаріших міст Німмечини

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Кельн – одне з найдивовижніших міст Європи, яке не перестає дивувати місцевих жителів і туристів. Більшість не розглядають його як місце, де хотілося б провести відпустку, вибираючи більш звичні й дешеві місця відпочинку, але повірте, що поїздка туди принесе масу приємних вражень, оскільки в Кельні можна знайти все, що вас цікавить.
Кельн

[ad#kvadrat]Першими в 33 р. до н.е. сюди прийшли римляни, які бажали переконатися в тому, яким потенціалом мали захоплені ними землі, пізніше названі Вестфалія, і як їх можна було використовувати. Римляни заснували тут одне з поселень, яке протягом багатьох століть поступово зростало і розширювалося до тих пір, поки не перетворилося в одне з найкрасивіших і найбільших міст сучасної Німеччини.

Сьогодні Кельн, як і раніше, зберігає свою велич не тільки завдяки дивовижній архітектурі і ландшафтам, а й завдяки багатому культурному життю, представленому різними виставками, святами, експозиціями, художніми галереями та музеями.

Але, мабуть, найбільший інтерес викликають жителі цього міста, відомі дивовижним почуттям гумору і веселою вдачею, що особливо яскраво проявляється під час щорічного карнавалу, одного з найбільших в Європі. Крім цього жителі Кельна люблять посидіти в якомусь пабі, барі і ресторані, що підтверджено і статистикою, яка говорить про те, що саме в Німеччині відзначено найбільшу кількість цих закладів на душу населення, а в Кельні особливо, тому що саме тут варять знамените на весь світ пиво «Kельш».

Серед інших визначних пам’яток Кельна особливе місце займає знаменитий Кельнський собор, так званий Будинок, одна з найбільших готичних будівель, коли-небудь побудованих. До зведення Ейфелевої вежі цей собор вважався найвищою будівлею в світі, але навіть тепер, незважаючи на те, що він поступився своєю позицією, він як і раніше популярний серед місцевих жителів і туристів. Важкий підйом до вершини шпиля компенсується прекрасним видом, який відкривається з висоти пташиного польоту. Кельнський собор висотою 175 метрів займає 3 місце в списку найвищих церков світу.

Узнать подробнее про Кельн, а также другие города Германии вы можете на сайте supervoyage.info. Тут есть подробная информация про немецкие города Берлин, Билефельд, Дюссельдорф, Ганновер, Гамбург, Нюрнберг, Мюнхен, Франкфурт-на-Майне.

Кельн

Поруч із собором знаходиться R?misch-Germanisches музей, в якому зібрана колекція експонатів, знайдених під час археологічних розкопок у центральній частині Німеччини. В епоху римських завоювань Кельн був одним з важливих торговельних центрів, тому більшість артефактів, слідів колишньої цивілізації були знайдені саме в цих землях, розташованих вздовж течії Рейну. Археологам вдалося знайти цікаві скульптури, колекцію виробів, виконаних зі скла та ювелірні прикраси, але найбільшим значенням, на думку вчених, є мозаїка Діоніса, що охоплює в діаметрі майже 70 кв. метрів.

В іншому музеї, названому на честь німецької художниці Keте Кольвіц, зібрана колекція її графічних робіт і скульптур. Кольвіц була однією з видатних художниць Німеччини, в її виключно проникливих гравюрах і скульптурах акцент зроблений на людських почуттях, навіть можна сказати стражданнях, які проявляються під час війни, смерті, голоду і злиднів.

У музеї Людвіга знаходиться значна колекція сучасного мистецтва. Якщо говорити про сучасне мистецтво Німеччини, то мабуть, одна з кращих колекцій знаходиться в музеї Людвіга. Тут представлені роботи німецьких художників – експресіоністів, у тому числі картини Отто Дікса і Макса Ернста, а також численні роботи Пабло Пікассо, і авторів, що працювали в стилі поп-арт, таких як Енді Уорхол і Джаспер Джонс.

Кельнский собор

Інша найбільша картинна галерея Німеччини – музей Вальрафа-Ріхарца – розташована в будівлі Музею міста Кельна, побудованого в 2001 році. Це найстаріший музей міста, в якому зібрана колекція живопису, що представляє майже всі школи і епохи, від голландських і фламандських майстрів до французьких імпресіоністів.

Будівля музею стоїть на острові, на вигляд вона схожа на корабель зі скла та цегли. Головна відмінність кельнського музею від інших у тому, що він створений не для реклами певної компанії, а його експозицію складають експонати, що відображають технології виготовлення та історію шоколаду в цілому.

Ще можна сходити і в Музей шоколаду. Нехай він і не входить в число історичних пам’яток Кельна, але зате він не менш популярний серед відвідувачів. Тут, крім історії та технічного розвитку виробництва шоколаду, представлені будинку робітників і саму фабрику, де центральне місце займає фонтан з якого як молоко тече розтоплений шоколад, який можуть скуштувати всі бажаючі, причому абсолютно безкоштовно.

Кельн взимку

Грудень і січень, мабуть, найкращий час для відвідування Кельна, тому що тут все дихає святковою атмосферою: базари, ялинки, іграшки. У місті в цей час працюють кілька різдвяних ярмарків, найбільші з яких розгорнуті під стінами Кельнського собору і на Alter Markt – історичної площі в самому центрі старого міста. Тут більше 160 різних кіосків, що торгують продуктами харчування, сувенірами, виробами народного промислу. Тут же вам наллють і гарячий глінтвейн, щоб атмосферу свята можна було не лише відчути, а й спробувати на смак.

Німеччина1 comment

One Comment
  1. oualid allali коментує:

    Я хочу туризму в Німеччині в Новий рік
    Які вимоги
    як витрати

Залишити коментар