close x

Королівське озеро у Німеччині

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Кенігсзе, або Королівське озеро, – це гірське озеро у Німеччині, на кордоні з Австрією. Кенігсзе є популярною туристичною визначною пам’яткою завдяки збереженим тут альпійським пейзажам. Саме озеро знаходиться в оточенні гір і долин, до нього прилягає менше за розмірами озеро Оберзее ( «Верхнє озеро»). Вода в озері вважається найчистішою, а ступінь прозорості води в озері дозволяє побачити дно на кілька метрів углиб.

Королівське озеро

Купатися тут можна, температура води тримається в межах +12 градусів (позначається близькість гір), зате можна покататися на прогулянковому човні до невеликої, але цікавою церкви Святого Варфоломія. Прилегле озеро Оберзее можна обійти пішки. Взимку озеро замерзає, тому відвідини можливо тільки з квітня по жовтень. Найчастіше туристи приїжджають на Кенігсзе з довколишніх Берхтесгадена, Бад-Райхенхалль або ж безпосередньо з Мюнхена.

Королівське озеро

Як дістатися до Кенігсзе

Королівське озеро географічно розташоване ближче до австрійського Зальцбургу, ніж до німецького Мюнхена, оскільки розташоване в регіоні Баварії, в Південній Німеччині, на самому кордоні з Австрією. Відстань до Зальцбурга складає 30 км, тоді як до Мюнхена – 160 км. У зв’язку з цим, щоб дістатися до Кенігсзе з Мюнхена, як правило, потрібно кілька пересадок.Найчастіше, на громадському транспорті можна дістатися до сусідніх Берхтесгадена або Зальцбурга (по баварському квитку на поїзді вийде дешево), а потім пересісти на місцевий рейсовий автобус до населеного пункту Шонау-ам- Кенігсзе (найближчий до озера). Загальний час в дорозі складе близько 3 годин. Розклад поїздів можна уточнити на ж / д сервісі Raileurope.

Королівське озеро

Крім того, раз на день дістатися до озера з Мюнхена можна безпосередньо на автобусах компанії Flixbus. Автобус відправляється з Мюнхена о 7.30 ранку (відходить від центрального автовокзалу), час у дорозі становить 3 години 15 хвилин, вартість квитка – від 6 євро. Автобус їде до містечка Шонау-ам- Кенігсзе. Розклад актуально для весняно-літнього періоду.Якщо Ви подорожуєте з Берхтесгадена, тоді досить сісти на місцеві автобуси № 841, 842, 843 або 846, які слідують також до Шонау. Щоб дістатися на Кенігсзе з Бад-Райхенхалль, слід доїхати до Берхтесгадена на електричці, а потім сісти на один з перерахованих вище автобусів.

Королівське озеро

Хороший варіант подорожувати по природному парку Берхтесгаденскому (куди включено і озеро Кенігсзе) – це треба орендувати авто. Приїхавши до озера, ви зможете залишити автомобіль на спеціальній стоянці, передбаченої для туристів з машинами. Найближчі пункти прокату знаходяться в Зальцбурзі чи Мюнхені. Уточнити наявність автомобілів в прокатних конторах можна на сайті Rentalcars, Discover Cars, Autoeurope та інших.

Королівське озеро

Що можна побачити на озері Кенігзеє

У літній період найпопулярнішою розвагою на Кенігсзе є прогулянки по озеру на екскурсійних корабликах, при цьому існує відразу кілька маршрутів різної дальності. У зимовий час відпочиваючі в районі Кенігсзе займаються гірськолижним спортом, тут розташовано відразу кілька підйомників, які доставляють прямо до вершин гір. У зимовий період передгір’я Альп засипані снігом, і є можливість займатися практично будь-якими зимовими видами спорту.

Королівське озеро

Кенігсзе можна об’їхати зі спеціальною екскурсією на човні, де екскурсовод розповість не тільки цікаву інформацію про озеро, але навіть зіграє на музичному інструменті, щоб можна було почути, як звук відбивається від гір і водної гладі. На протилежному березі озера знаходиться альпійська долина де мирно пасуться коровки, а також невелика церква Святого Варфоломія.

Королівське озеро

Навколо озера існують і пішиходні маршрути, що включають огляд більш віддаленого, але такого ж кристально чистого озера Оберзее ( «Верхнє озеро»). Вартість човнової прогулянки по маршруту Кенігсзе – церква Святого Варфоломія (туди і назад) складає 15,5 євро, по маршруту Кенігсзе – Салет (звідки починається піший маршрут навколо Оберзее) – 19 євро, є і квитки в одну сторону (8,5 і 10 євро відповідно).
В околицях Кенігсзе є також безліч інших цікавих природних і рукотворних пам’яток – це і озеро Хінтерзее ( «Нижній став») і історичний пам’ятник «Орлине гніздо» (нині ресторан), який знаходиться в містечку Оберзальцберг на вершині Кельштайн, і музей «Соляні шахти» , де на екскурсійної вагонетці можна спуститися під землю на глибину 600 метрів й подивитися єдине в своєму роді світлове шоу підземелля.

Королівське озеро

Вартість квитка на вхід в шахти – 17 євро для одного дорослого і 9,50 євро для дитини. Купити квитки можна при вході або в режимі онлайн на офіційному сайті музею «Соляні шахти» (salzbergwerk – нім.). Шахти відкриті для відвідування щодня з 09.00 до 17.00 в літній час і з 11.00 до 15.00 в зимовий. При вході необхідно одягти спеціальний одяг, яку видають на час відвідування.

Королівське озеро

Якщо Ви приїхали на Кенігсзе в зимовий час, то найпопулярнішою розвагою в цьому пору року тут є катання на лижах. Любителі спорту можуть освоїти вершини Баварських Альп – Йеннер, Грюнштайн і Гетчін. До всіх піків сходять підйомники, до речі, покататися на них можна і влітку, це дозволить побачити прекрасні панорамні види на місцеву природу.

Королівське озеро

Німеччина0 comments

Залишити коментар