close x

Озеро Блед, Словенія

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Озеро Блед це льодовикове озеро, що знаходиться в місті Блед, розташоване на північному заході Словенії. Льодовик Бохинь поглинув свою природню тектонічну порожнечу і прийняв свій теперишній вигляд. Коли лід розтанув басейн був заповнений водою.

Озеро Блед

Озеро має висоту 475 м, довжину 2120 м, ширину 1380 м, площа 144 га, максимальну глибину 30,6 м. Максимальна річна температура води 26 ° C влітку і покривається льодом взимку.

Озеро Блед

Озеро має невеликий острів, яке є домом для Успіння Пресвятої Діви Марії Паломницької церкви. Ви часто можете почути церковний дзвін. Жителі Словенії вірять, що лунання дзвонів церкви приносить удачу тим людям хто чує цей дзвін. Романтична церква є популярним місцем.

Озеро Блед

Відвідувачі озера Блед можуть насолодитися прогулянкою навколо озера, спробувати свої сили в риболовлі, або поплавати в його прекрасних смарагдових водах в літні місяці. Краса гір відбивається на озері. Сонце, спокій і свіже повітря викликають приємні відчуття у відвідувачів протягом усього року, що гарантує ідеальний відпочинок або активний відпочинок.

Озеро Блед

Озеро Блед

Блед привертає бізнесменів, митців, спортсменів, дослідників, людей похилого віку, молодь, з усього світу. Блед м’який завдяки субальпійському клімату. І має найдовший купальний сезон будь-якого альпійського курорту. Хребти Джуліан Альп і Караванке захищають його від холодних північних вітрів. У літні місяці немає туману.

Озеро Блед

Озеро Блед

Озеро Блед

Озеро Блед

Озеро зачаровує. Не відмовляйте собі у насолоді!

Озеро Блед

Словенія0 comments

Залишити коментар