close x

Місто Малага – Іспанія

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Малага – місце, відповідне не тільки для літнього пляжного відпочинку. Завдяки багатій історії в Малазі є можливість побачити чимало цікавих архітектурних, історичних і природних пам’яток, які в будь-який час року привертають безліч туристів.
malaga2
А завдяки тому, що всі основні і найцікавіші пам’ятки розташовані дуже компактно, в самому центрі міста, ознайомитися з історією та архітектурою Малаги можна за один день. Якщо Ви приїдите до цього міста, то обов’язково завітайте в такі міста:

Кафедральний собор Малаги

Або просто Ла-Катедраль (Catedral de Málaga) – найзнаменитіша, монументальна, прекрасна пам’ятка Малаги. Малагскій Кафедральний собор вважається перлиною Ренесансу в усій Андалусії. Велична будівля собору вигідно виділяється на тлі інших, невисоких і менш вишуканих будівель історичного центру міста, а вежу собору видно з багатьох точок старої Малаги.
Malaga-Cathedral
Собор має всього одну вежу, за деякими даними на зведення другої башти не вистачило коштів. Через відсутність однієї башти в народі Малагскій собор прозвали «Ла-Манкіта», що означає «Одноручка». Всередині розташований Музей Кафедрального собору.

Фортеці Алькасаба і Хібральфаро

Обидва замку мають зручне розташування, вони знаходяться поблизу один одного. З двох Малагскіх фортець, Алькасаба збереглася найкраще, тому, напевно, є більш цікавою для відвідування, тоді як Хібральфаро пощастило менше, від неї залишилися, здебільшого, лише кріпосні оборонні стіни, ворота та башти. Однак вид Малаги, що відкривається зі стін Хібральфаро, просто чудовий.
Alcazaba-Malaga-c-Turismo-Malaga1
Алькасаба – неймовірно вражаюча однойменна фортеця, збудована в 11 столітті, колись була палацом-фортецею мусульманських правителів міста. Фортеця ж Хібральфаро відноситься до споруд 14 століття.
Alcazaba-Malaga-c-Turismo-Malaga2

Єпископський палац

Єпископський палац (Palacio Episcopal) в даний час є об’єктом культурної спадщини Іспанії. Будівля палацу було зведено в 1762 році і в даний час вважається одним з кращих зразків цивільної архітектури Малаги. Особлива увага приділяється конструкції парадного входу на головному фасаді, виконаним в стилі бароко і мають форму балконів і вівтаря, а також прикрашеного рожевими колонами. Зараз в будівлі розміщується Єпархіальний музей сакрального мистецтва.
Episcopal-Palace3

Ботанічний сад Малаги

Ботанічному саду Малаги (Jardín Botánico La Concepción) налічується вже понад 150 років. В даний час сад Ла-Консепсьон вважається парковою зоною. Сад цей невеликий за своїми розмірами, але різноманітний і особливо красивий під час сезонів цвітіння. В саду представлено безліч різновидів пальм і водних рослин, деякі екземпляри хвойних дерев, а також фікуси, кактуси, орхідеї і магнолії, виноградники і оливкові дерева. Розташований ботанічний сад не в центрі міста, а в більш ніж п’яти кілометрів від такого, тому на його відвідування краще виділити окремий час.
Malaga-Botanical-Gardenv

Пляж Малагета

Як і «Рибний рай», пляж Малагуета навряд чи є пам’яткою, але, тим не менш, Ла-Малагета – найвідвідуваніший, і улюблений пляж гостей міста. Адже саме на цьому пляжі розташована, мабуть, сама впізнанна напис Малаги – «Malagueta». Щоб зробити фотографію на тлі напису, часом доводиться відстояти чергу, і не тільки в літній сезон.
Malaga-Beach

Іспанія0 comments

Залишити коментар