close x

Літні та зимові тури в Марокко

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Марокко – красива та загадкова африканська країна. Тільки тут можна побачити настільки різноманітну природу – гори зі сніговими вершинами та водоспади, апельсинові і мандаринові гаї, кедрові ліси і пустелі. Цілий рік країна гостинно зустрічає чисельних гостей з різних країн світу, для яких тури в Марокко – можливість відпочити яскраво та незабутньо. Відпочиваючи в Марокко, можна насолоджуватись прекрасним пляжним відпочинком і приділити увагу захоплюючим екскурсіям по історичних місцях, якими так багата ця країна.

Мароко

Одним з кращих старовинних міст Марокко є знаменитий Маракеш. Центр Маракешу, Медіну, прикрашає Палац Бахія – найкраща архітектурна споруда ісламського світу. Музей Маракешу Дар Сі Саїда відомий колекціями творів мистецтва Мароко. Неодмінно варто відвідати ринки Маракешу, де можна придбати сувеніри та вироби місцевих ремісників (особливо популярні шкіряні та килимові вироби, а також східні солодощі).

Мароко

У столиці Мароко, місті Рабат, цікаві музеї античності і мистецтва, а серед архітектурних пам’яток – найбільш примітні руїни мечеті Якуба аль-Мансура, зведеної в 12 сторіччі, найвищий мінарет Середньовіччя, а також мавзолей. Чимало пам’яток знаходиться в таких містах Марокко, як Фес, Мекнес і Касабланка.
[ad#banner] Кращий пляжний відпочинок в Мароко представлений курортом Агадир на Атлантичному узбережжі, володіє всіма ознаками європейського курорту. Комфортабельні готелі Агадіру дуже гостинні і відрізняються високим рівнем сервісу. Золотавий пляж тягнеться на 10 кілометрів і оточений соснами і евкаліптами. Неподалік від Агадіру розташований національний парк Сус-Маса, де мешкають страуси і газелі, єгипетські мангусти і шакали, а взимку можна побачити велику кількість фламінго.

Мароко

Не доведеться нудьгувати в Марокко і любителям активного відпочинку. На пляжних курортах країни створені найкращі умови для занять різними видами спорту, серед яких, зрозуміло, й водні. Оздоровчі процедури і омолодження пропонують центри таласотерапії – лікування і омолоджування за допомогою океанічної води та водоростей. Складно уявити собі катання на гірських лижах в Африці, тим не менш, в Марокко існують гірськолижні курорти, найвідоміший з яких – Лукаймеден. Він розташований неподалік від Марракеша. Гірськолижна станція Лукаймедена працює в період з грудня по квітень. Шанувальників гірськолижного спорту тут чекають траси різної складності.

Тури в Марокко в зимову пору року

Тури в Марокко в зимову пору року – це точно така ж можливість провести комфортний вояж, як і влітку! Зимовий відпочинок – це пляжний Агадір, екскурсії по стародавніх містах, екологічний туризм, готелі для якого можуть бути обрані в будь-якому місці, новорічні подорожі або зимові канікули в одному з курортних комплексів.

Мароко

Хоча вся територія держави і знаходиться в зоні сприятливих кліматичних умов, проводити повноцінний пляжний вояж в зимову пору року можна тільки в Агадир – січень в якому за погодними умовами мало чим відрізняється від квітня чи травня місяця будь спекотної держави.

Криті басейни та спортивні майданчики, оснащені поля для гольфу та великого тенісу, траси для катання на велосипедах і кінних прогулянок, розважальні комплекси і популярні СПА – все це і багато іншого вам надасть практично будь-який комплекс.

Мароко

Для відпочинку на морі, який передбачає заняття улюбленими водними розвагами, купання та прийняття сонячних ванн, найкраще підійде, як уже зазначалось вище, Агадир. Вибір готелів в місті, розташованому на узбережжі Атлантичного океану, досить великий і демократичний. Хоча екскурсії можна здійснювати в будь-якому місці, починати їх краще з Марракеша, інфраструктура якого також дуже добре розвинена.

Мароко

Проживаючи тут, ви зможете легко здійснити екскурсійний вояж, відвідати гірськолижні курорти в мальовничому гірському масиві Атлас, провести час в СПА, погуляти по цьому дивному населеному пункту, відвідати його музеї та історичні місця, придбати екзотичні сувеніри.
[ad#banner] Не менш захоплюючим є відпочинок в Касабланці. Вона є діловим центром держави.
Перебуваючи в цьому місті, можна зробити захоплюючі екскурсії, приємно і весело провести час в чисельних розважальних комплексах, нічних клубах і дискотеках, відвідати колоритні ринки і спробувати страви місцевої кухні в затишних кафе і ресторанах.

Мароко0 comments

Залишити коментар