close x

Тури на Новий Рік

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Новорічні канікули – це та сама можливість, коли варто купити тури на новий рік або путівки в країну своєї мрії.

Тури на Новий Рік

В даний час спостерігається тенденція, яка не може не радувати туристичні компанії. Справа в тому, що роками сформований стереотип святкування родинного свята Новий рік відходить у минуле, разом з незмінними шашликами за містом, величезними мисками салатів і багатоденним вживанням дуже смачної, але мало корисної їжі.

Сьогодні більшість киян новорічні канікули прагнуть проводити зі смаком і весело, виїжджаючи за кордон.

Новогодние туры 2013 из киева вам могут предложить многие туристические фирмы. В списках интересных предложений – горнолыжные туры, экскурсии, плыжный отдых. Подробную информацию смотрите на сайте http://eurotrofey.com.

Новорічний відпочинок, який є незмінним супутником новорічних свят, є часом виконання самих заповітних бажань. На новий рік завжди можна чекати дива, яке неодмінно виповнитися, а можна подарувати диво своїм рідним і близьким, а також порадувати себе улюбленого. І цим дивом є тури на Новий рік в країну своєї мрії. Путівки на новий рік можна придбати на будь-який з гірськолижних курортів, де можна весело і активно провести новорічні канікули. А можна в розпал зими подарувати собі літо, помінявши традиційні ялинки на екзотичні пальми, і під уявний бій курантів зануритися у хвилі ласкавого й теплого моря або океану. Не можна не погодитися, що перспектива замінити передсвяткову метушню, пов’язану з покупкою подарунків, готуванням гусака і нескінченних салатів, на потріскування каміна в гірському будиночку або на шезлонг та піна-коладу з трубочкою і парасольками досить приваблива. Так нічого не заважає, щастя людини завжди знаходиться в її руках.
Тим більше що ринок туристичних послуг пропонує путівки на будь-який смак і на будь-які можливості. Для любителів закордонного відпочинку завжди можна вибрати Туреччину, Єгипет, Мальдіви, Таїланд, Домінікану, Туніс або провести новорічні канікули в горах – Альпи, Карпати вже готові прийняти всіх бажаючих.

Новорічне свято

Путівки на новий рік на Селігер – це для естетів. Кришталева чистота озер, дивовижні за своєю красою християнські церкви, величні соснові ліси приваблюють сюди туристів цілий рік. Але найбільше гостей спостерігається в зимовий період і традиційно під час зимових канікул. На вулиці сніг і мороз, а в будиночку тепло і затишно, горить камін, накритий стіл, за столом близькі люди. Ідеальна картинка, чи не так!? Здається, що суєта великого міста – це плід уяви режисера фантастичного кіно, тому що саме тут і зараз те що умиротворяє сьогодення, яке хочеться продовжити якомога на довше.

Святкування Нового Року

Серйозність нависаючих скель, неповторна краса найчистіших озер, величні ліси і пороги річок – це все про Карелію. Тут у будь-який час року можна чудово провести час. А одними з найпопулярніших стали тури на новий рік у цю дивно прекрасну місцевість. І нічого дивного в цьому немає. У Карелії не тільки прекрасна природа, але й маса цікавих пам’яток, огляд яких не тільки принесе задоволення і принесе масу приємних емоцій, але й істотно поповнить багаж знань, які не будуть зайвими в арсеналі освіченої людини. У Карелії розташовані такі пам’ятки, як музей Кижи – музей традиційної карельської культури з великою експозицією зодчества, архіпелаг Соловки і архіпелаг Валаамський славляться своїми монастирями, водоспад Кивач (другий за величиною європейський водоспад), розташований в центральній частині знаменитого однойменного природного заповідника.

Новорічні вогні

І на закінчення хочеться відзначити, що який би відпочинок на новий рік Ви б не вибрали, співробітники туристичних компаній зроблять все можливе, щоб він став незабутнім і казковим, щоб запам’ятався на все життя тільки приємними емоціями та враженнями.

Відпочинок0 comments

Залишити коментар