close x

Нью-Йорк, США

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Нью-Йорк є самим етнічно-різноманітним, і в очах багатьох, найпривабливішим міським центром в країні. Місто контрастів і глибоких суперечностей є мабуть, найбільш відповідним представником для різноманітних нації. Нью-Йорк має більше євреїв, ніж Тель-Авів; більше італійців, ніж Неаполь; більше пуерториканців, ніж Сан-Хуан. Протягом останніх двох століть, Нью-Йорк був найбільшим і найбагатшим американським містом.

Нью-Йорк, США

Нью-Йорк, США

Він завжди асоціювався з можливістю, оскільки це міський центр на шляху до чогось кращого. Навіть вулиці символізують образи у свідомості американців: Уолл-стріт означає фінансування, Бродвей є синонімом театру, П’ята-Авеню автоматично в парі з покупками, Медісон-Авеню означає рекламну індустрію, Грінвіч-Віллідж асоціюється з богемним способом життя, Сьома-Авеню означає моду, Гарлем викликає образи джазу.

Нью-Йорк, США

У Нью-Йорку туристів зустрічають гігантські хмарочоси, галасливі авеню, зелені тінисті парки і сквери, тропічна рослинність і набережна океану, пляжі і атракціони, численні музеї.

Нью-Йорк, США

Центральний парк, Нью-Йорк

Подорожуючи Нью-Йорком Ви точно можете не хвилюватися про те, де можна перекусити. Так як різних барів, ресторанів і кафе в цій «столиці світу» можна нарахувати більше 20 тисяч.
Якщо ви віддаєте перевагу рідній кухні, то тут можна знайти ресторани з вельми голосливими назвами, такими як «Чайна», «У тещі» і таке інше. Також тут можна знайти ресторани і з грузинською, єврейською, російською кухнею. Загалом, все як вдома. Не рідкісні італійські, китайські і японські ресторани.Але й чисто американські ресторани в Нью-Йорку вельми цікаві. Є наприклад, чайний салон, в якому прийнято розмовляти пошепки, це Lady Mend’s Tea Salon. Потрапляючи до деяких барів і ресторанів Манхеттена, відчуваєш себе, наче на Дикому Заході. Є також в Нью-Йорку і бар-біржа. Ціна на страви та напої, прямо залежить від попиту на них. Чим більше попит, тим воно дешевше. Так на початку обіду ви замовили страву або напій за однією ціною, а повторюючи його, ви помітите, що вони раптом подешевшало в два рази.

Клімат, рослинний і тваринний світ

Через помірний клімат в Нью-Йорку, гавань рідко замерзає. Річна кількість опадів становить 1120 мм. Рослинність має достатню кількість опадів для процвітання, але була скорочена і знищена на початку забудови міста. Відмінна характеристики сучасних міських рослин це їх здатність процвітати, незважаючи на кислотні дощі і повітря, яке містить великі компоненти озону, викиди транспортних засобів, а також промислових побічних продуктів. Проте місто високо цінується по всій країні двома ботанічними садами, один в Бронксі, а інший в Брукліні. Також зоопарки в кожному районі зачаровують відвідувачів різного віку.Міська флора і фауна є свідченням швидких змін в екосистемі. Широке розмаїття видів тварин до цих пір зустрічаються в межах міста, в тому числі 80 видів риб, десятки птахів, і такі ссавці, як єнот і випадкові міські койоти.

Нью-Йорк, США

Вирушаючи в подорож, кожен з нас очікує відкрити щось особливе, і знайшовши це ми починаємо радіти як діти. Якщо вам здається, що вже нічого в цьому світі не здатне вас здивувати, варто відправитися в незвичайне місто, в Нью-Йорк. Кілька днів здатні відродити вас, і відкрити сили, про які ви не підозрюєте. Подорожуйте, відпочивайте і отримуйте від цього задоволення.

Нью-Йорк, США

Нью-Йорк, США

США0 comments

Залишити коментар