close x

Пам’ятки штат Орегона – що подивитися

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Орегон – американський штат, його офіційне прізвисько «бобровий». Він розташований в північно-західній частині США, а столиця Сейлем є колишнім поселенням індіанців. Штат цікавий різноманітністю природних ландшафтів, в число яких входять гори, океанічне узбережжя, мальовничі долини річок і навіть пустельні солончаки. А окремою главою туризму в Орегоні є винні тури.

Долина Вілламетт

Долина Вілламетт – місце паломництва винних туристів. Не тільки розпивання напоїв, а й різноманітні розваги та відмінний сервіс чекають Вас на території долини. Зупинитися можна прямо в долині – є тут кілька готелів з хорошими ресторанами. Райське місце розташоване в ста кілометрах на південний захід від Портленда. Гордістю місцевих виноробів є постійне прагнення до поліпшення якості своїх напоїв, при цьому вони зовсім не прагнуть до підвищення продажів і прибутку.

Портленд-Орегон

Щорічно в липні в долині Вілламетт проходить Міжнародний Фестиваль, присвячений сорту Піно Вілламетт. Якщо не вдається опинитися в Орегоні саме в липні, не впадайте у відчай: в кінці весни і всі літні місяці погода тут стоїть відмінна. А ось з осені по весну краще не планувати сюди свій тур: дощі, туманність, бруд під ногами. Втім, можливо саме Вам, така атмосфера буде найбільш придатною для меланхолійного вечора в супроводі з келишком Піно.

Портленд-Орегон

Гори та ліси

Подобається здійснювати походи в скелі або ліс? В такому випадку вирушайте в Каскадні гори. Ланцюг становить небезпеку у вигляді вулканів, але що може бути перешкодою відважному авантюристу? Найбільший тут – Маунт-Худ – висотою близько 3500 метрів. Відвідайте Національний лісопарк Дешатс, в якому також знаходиться великий вулкан на ім’я Ньюберрі – висота його перевищує 2400 метрів.

Гора Маунт-Худ

Цікавий маршрут пролягає і через Національний парк озеро кратера. Озеро, розташоване в кратері сплячого вулкану Мазама є найглибшим в країні і відрізняється чудовою видимістю вглиб і найяскравішим блакитним кольором, викликаним особливим видом підживлення дощами і талою водою.

Озеро Портленд

Унікальною є і Висока пустеля, розташована в східній частині Орегона. Ця посушлива територія розташована на висоті понад тисячу метрів над рівнем моря. І, нарешті, узбережжі Тихого океану – відмінні піщані пляжі, прибережні мілини, бухти в скелях і мальовничі затоки.

Пустеля Орегон

Також, і дорослим, і дітям різного віку буде цікаво відвідати Орегонський музей науки і промисловості, розташований в Портленді. Музей розділений на кілька лабораторій, серед яких є ті, що присвячені нашій планеті, життю, природничим наукам. Цікаво буде потрапити і в інженерний ігровий зал, і відвідати справжній підводний човен збройних сил Сполучених Штатів Америки. Є тут і планетарій – словом, нудьгувати не доведеться! Зверніть увагу: вхід в кожен із залів або об’єктів повинен бути оплачений окремо.

Портленд-Орегон

Зоопарк

Інша особливість орегонського міста Портленд – зоопарк. Дістатися до нього можна з використанням громадського транспорту, а ось, якщо Ви їдете на особистому автомобілю тоді, доведеться паркувати віддалік від зоопарку. Величезна територія охоплює різні географічні зони, де можна подивитися на мавпочок, слонів, жирафів і ведмедів грізлі.

Зоопарк Орегон

Ви тільки починаєте свою подорож по Сполучених Штатах Америки? Найзручніше долетіти до Лос-Анджелеса або Нью-Йорка, а потім – в Портленд. Такий варіант більш економічний, ніж прямий переліт в Орегон з іншої країни. В принципі, в штаті досить розвинений громадський транспорт, однак орендувати машину буде не зайвим. Особливо це стосується прихильників винного туризму: потрапити в долину Вілламетт без авто, на жаль, не вдасться.

Портленд-Орегон

США0 comments

Залишити коментар