close x

«Перлинний острів» Фукуок у В’єтнамі

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Найбільший острів В’єтнаму, розташований в Сіамській затоці, відомий як популярний центр пляжного відпочинку та екотуризму. Головною цінністю острова Фукуок є природні пам’ятки і неймовірно красиве узбережжя, саме вони привертають в цей чудовий куточок тисячі мандрівників. Попри величезну популярність і розвинену туристичну інфраструктуру, Фукуок відрізняється спокійною і гармонійною атмосферою.

Відпочивати на острові обов’язково сподобається дайверам і шанувальникам пляжного відпочинку, прихильникам пізнавального туризму та екстремальних розваг. Як було зазначено вище, основну частину екскурсійних об’єктів Фукуока складають природні пам’ятки.

Фукуок у В’єтнамі

На території острова налічується 99 гір, найвищою серед яких є гора Чуа. З огляду на те, що її висота становить усього 603 метри, підйом на гору доступний абсолютно всім і залишається одним з улюблених розваг у туристів. У північній частині острова знаходиться Національний парк Фукуока (Phu Quoc National Park), який теж приверне увагу любителів піших прогулянок. Заповідник був заснований у 1986 році, на його території представлено понад 150 видів тварин, а різноманіття рослин і зовсім обчислюється тисячами. Щодня по території парку проводять дуже захоплюючі і пізнавальні екскурсії, але варто врахувати, що в сезон дощів парк закритий для відвідування.

Фукуок у В’єтнамі

Крім прекрасних гір і непрохідних тропічних лісів острів славиться дивно красивими водоспадами, найефектнішим в їх числі вважається водоспад Suoi Tranh. Шлях до нього лежить по дуже гарних місцях, часто в рамках екскурсії мандрівники відвідують і довколишнє озеро Дуонг Донг (Duong Dong Lake). Це прісноводне озеро є найбільшим на території острова, поряд з ним розташоване дуже колоритне село з однойменною назвою.

Фукуок у В’єтнамі

Фукуок у В’єтнамі

«Перлинний острів» – неофіційна назва Фукуока, появи якого він зобов’язаний двом великим фермам, що спеціалізуються на вирощуванні перлин. Вважається, що саме тут виробляють найвисококласні  перли в країні, численних клієнтів місцевих ювелірних магазинів анітрохи не бентежать значні ціни на товар. Обидві ферми доступні для відвідин, на їх території, крім розкішних магазинів мандрівники можуть відвідати дуже цікаві музеї.

Фукуок у В’єтнамі

Досить незвичним екскурсійним об’єктом є фабрика, яка займається виробництвом відомого рибного соусу «Ниок Мам». Специфічний заклад теж користується великою популярністю у туристів, продукція фабрики добре відома в усьому світі і досвідченими кухарями цінується на вагу золота. У продовження кулінарної теми варто відзначити і розташовані на острові плантації чорного перцю, по території яких теж проводять екскурсії для гостей. Ознайомитися з процесом виробництва популярної спеції і продегустувати її можуть усі охочі.

Фукуок у В’єтнамі

Найбільш відвідуваним і цікавим культурним об’єктом Фукуока вважається приватний музей Coi Nguon Museum. Він займає масштабний шестиповерховий будинок і пропонує до уваги відвідувачів велику колекцію експонатів, присвячених історії та культурі острова. Безцінні археологічні знахідки і старовинні фотографії, цікаві колекції керамічних виробів і скелети найдавніших морських мешканців, історичні документи і предмети побуту корінного населення – ось лише частина експонатів, представлених у музеї. Щоб дослідити всі дивовижні пам’ятки Фукуока, відпочиваючим знадобиться не один насичений екскурсіями день.

Фукуок у В’єтнамі

Прекрасні пляжі, розташовані на острові Фукуок, вважаються одними з найкрасивіших у світі. Крім того, вони нагороджені високими нагородами за екологічні показники. Найпопулярнішим пляжем на острові є Лонг-Біч, цілий рік за ним ретельно доглядають. Щороку інфраструктура пляжу вдосконалюється, зараз на його території є все, необхідне для комфортного відпочинку. У безпосередній близькості від пляжу знаходяться популярні готелі та ресторани, в розпал туристичного сезону на цій ділянці узбережжя завжди багато відпочиваючих.

Фукуок у В’єтнамі

Головним недоліком пляжу Лонг-Біч вважається різкий вхід у воду, вже в десяти метрах від берега глибина становить близько 2-х метрів, тому пляж буде не найкращим місцем для відпочинку з маленькими дітьми.
Фукуок у В’єтнамі

У сімейних туристів популярністю користується піщаний пляж Онг-Ланг, він відрізняється пологим входом у воду і кристально чистою водою. Прямо до узбережжя на цьому пляжі підступають зарості пальм, в тіні яких буде комфортно відпочивати навіть в розпал спекотного дня. Пляж Бай-Зай вважається одним з найкрасивіших у світі, попри величезну популярність, йому вдається зберігати спокійну і заспокійливу атмосферу.

Фукуок у В’єтнамі

Азія0 comments

Залишити коментар