close x

Тематичні парки Іспанії

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook


Іспанія, як популярний курортний напрямок, має на своїй території величезну кількість різноманітних тематичних і розважальних парків різної спрямованості.
Любите подорожувати світом і розважатись? Завітайте в Іспанію.

Місцеві парки розваг займуть вас не менше пари тижднів. Оберіть будь-який з турів в Іспанію все включено з готелем біля Мадриду або Барселони, і у вас буде можливість відвідати одні з найцікавіших тематичних парків Європи.

“Порт-Авентура”

Візитівкою країни можна вважати знаменитий парк розваг “Порт-Авентура” (Port Aventura) в Барселоні – в рік його відвідують більше 3 мільйонів чоловік з усіх куточків Землі. Це навіть не парк як такий, а невелике місто розваг, який об’єднує аквапарк “Карибе-Акватик” (Салоу), тематичний парк “Порт-Авентура” і близько десятка готелів. Зона відпочинку розділена на п’ять тематичних “світів” – Середземномор’я (тут представлені типові для цього регіону ландшафти і види діяльності, в першу чергу все, що пов’язано з морем), Дикий Захід (найбільша область парку – тут можна знайти каньйони і дикі річки, ковбойські і індіанські села, а також безліч атракціонів на цю тематику), Мексика (все, що пов’язано з культурами індіанців Мезоамерики і конкісти), Китай і Полінезія. На території в 34 тисячі кв. метрів розмістилося близько 30 атракціонів і 10 ігрових зон, щодня проводиться більше 100 розважальних шоу. Тут є все, що індустрія розваг придумала на сьогоднішній день – десятки “американських гірок”, каруселей, всіляких тематичних транспортних засобів, інтерактивних експозицій, басейнів і водних атракціонів, шоу, ресторанів, магазинів, клубів і дитячих майданчиків. А якщо додати до цього аквапарк “Карибе-Акватик” з його 9 кв. км басейнів і пляжів, то вийде одна з найбільших зон розваг в Європі, що використовує, на відміну від своїх сусідів, море як одну з основних спокус.

Порт-Авентура

Популярність парку така, що місця в готелях треба бронювати завчасно, на найцікавіші атракціони також є черги. Постояльці готелів, що входять в комплекс парку, мають певні привілеї – безкоштовне відвідування атракціонів і шоу-програм, спеціальні входи на багато атракціонів (без черги) і кращі місця на виставах, безкоштовна доставка покупок в номер і т. д. Звичайний же одноденний квиток в парк коштує 73 євро на дорослого і 60 євро на дитину, тільки в аквапарк – 21,5 євро на дорослого і 17,5 євро на дитину (ціни можуть відрізнятися в залежності від сезону і складу групи, для дітей віком від 4 до 10 років значні знижки). Квиток дає право на необмежене відвідування всіх атракціонів і вистав.

З червня по жовтень парк працює без вихідних, з 9.00 до 20.00-21.00 (час може мінятися), з листопада по січень двері відкриваються за особливим розкладом (зазвичай в суботу та неділю або в один певний тиждень місяця, весь інший час парк закритий).

Парк розташований в 10 хвилинах їзди на автобусі по трасі Autopista del Mediterraneo (European Route E-15) від аеропорту Reus (Таррагона). Можна дістатися поїздом – парк має власний вокзал лінії RENFE, також можна доїхати високошвидкісними поїздами AVE до Таррагони, звідки в парк ходять швидкісні автобуси Rapid Tren (квиток коштує 4,1 євро, діти в віці до 3 років – безкоштовно).

“Каталонія в мініатюрі”

Парк “Каталонія в мініатюрі” розташований в 12 км від Барселони, в містечку Торельес-де-Льобрегат (Torrelles de Llobregat). Це найбільший парк такого роду в світі – тут, на площі близько 25 тисяч кв. метрів, у повній відповідності з оригіналом, в масштабі 1:25, відтворені більше ста п’ятдесяти шедеврів іспанської (в першу чергу каталонської) архітектури. Причому будівлі та споруди не просто виставлені у вигляді макетів, а оточені настільки ж масштабними садами, парками, вулицями, об’єктами транспорту і людьми. Масштаб тут спеціально підібраний з таким розрахунком, щоб з висоти людського зросту створювалася ілюзія погляду на справжній палац чи пам’ятник з висоти пташиного польоту.

Каталонія в мініатюрі

Вхідний квиток для дорослих коштує 9,5 євро, для дітей з 4 до 12 років – 6,5 євро, для осіб старше 65 років – 7 євро, діти у віці до 4 років проходять безкоштовно.

Парк відкритий влітку щоденно з 10.00 до 20.00, навесні і восени – щоденно з 10.00 до 19.00, взимку (з жовтня по лютий) – з вівторка по неділю з 10.00 до 18.00, вихідний – понеділок. Дістатися до парку можна на приміському поїзді FGC (Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya) до станції Сан-Вісенс-дельс-Орт (San Vicenc dels Hort), а потім на автобусі Soler i Sauret. На машині або автобусом можна доїхати з Барселони (близько 20 хвилин дороги від центру міста).

“Місто мистецтв і наук”

Однією з найвідоміших визначних пам’яток міста Валенсія є вибудуваний на осушеному дні річки Турія архітектурний комплекс “Місто мистецтв і наук” (Ciutat de les Arts i les Ciencies, Ciudad de las Artes y las Ciencias). Створений в 1998 році за проектом відомого іспанського архітектора Сантьяго Калатрави обширний зелений район представляє собою і дивовижний зразок сучасного зодчества, і великий комплекс розваг. У межах “Міста мистецтв і наук” зосереджено 5 самостійних об’єктів – планетарій і ультрасучасний кінотеатр “Півсфера” (L’Hemisferic), Музей науки імені принца Феліпе (El Museu de les Ciencies Pri’ncipe Felipe), оформлена у вигляді аркового моста над водою парк-галерея L’Umbracle, Оперний театр і сценічний майданчик Палацу мистецтв імені королеви Софії (El Palau de les Arts Reina Sofi’a), а також океанографічний парк L’Oceanografic на відкритому повітрі. Причому всі ці споруди виконані так, що дозволяють розміщувати не тільки різні серйозні колекції, а й надають безліч можливостей для відпочинку та розваг. Наприклад, L’Oceanografic займає площу 110 тисяч кв. метрів, його акваріуми вміщують в себе 42 млн. літрів води (вважається найбільшим акваріумом в Європі), а представлені в басейнах морські мешканці зібрані з усього світу. Комплекс оточений численними парками, струмками та басейнами, має безліч ресторанів, кафе, барів, оглядових майданчиків і навіть спортивних споруд, є найпопулярнішим місцем відпочинку жителів і гостей міста.

Місто мистецтв і наук

Місто мистецтв і наук

Влітку Музей науки відкритий з 10.00 до 21.00 щодня, в період з 2 січня по 30 червня та з 15 вересня по 30 грудня – з 10.00 до 19.00 щодня. Океанографічний парк працює весь рік по буднях і в неділю з 9.30 до 18.30, по суботах – з 9.30 до 01.30 (ресторани – з 20.30 до 01.30). Кінотеатр “Півсфера” – з 10.00 до 19.00 щодня. Парк-галерея L’Umbracle – з 8.00 до 23.30 щодня. Під час проведення національних свят комплекс відкритий за особливим графіком. Ціни на квитки досить гнучкі і змінюються за особливим розкладом.

“Терра-Натура”

Тематичний парк “Терра-Натура” займає понад 360 тисяч кв. метрів в околицях Бенідорм (провінція Аліканте). Цей комплекс вважається парком нового покоління, згідно концепції якого тварини, що живуть в цьому своєрідному зоопарку, знаходяться в своєму природному середовищі існування, без бар’єрів, сіток і грат. Тут міститься близько 1500 екземплярів тварин двохсот видів, 50 з яких знаходяться на межі зникнення, близько 2500 зразків рослин 160 видів, проводиться активна селекційна робота і розведення зникаючих видів. Парк розділений на п’ять тематичних зон – Пангея, Америка, Азія, Маре-Нострум і Європа, в кожній з яких представлені мешканці саме цих регіонів Землі, а також зразки архітектури і культури народів, що населяють їх. Також тут є безліч науково-розважальних атракціонів, начебто Bird of Prey Challenge (четирехсотметровий “політ” на канатці над зоною проживання слонів), Copaltenango (“колоніальне” містечко звідкись з Центральної Америки) або Kalicameni (“шматочок” грецького села, на вулицях якого влаштовуються фольклорні вистави), численні бутафорські руїни різних стародавніх споруд, ботанічні і зоологічні виставки, різні сафарі (у тому числі і нічні), штучний вулкан, багаті етимологічні колекції, працює 11 ресторанів в етнічному стилі і близько десятка магазинів. Переміщатися по парку можна пішки, на поїзді, автобусі або на електромобілі.

Терра Натура

Приблизні ціни на одноденне відвідування: дорослі – 21 євро, діти з 5 до 10 років та особи у віці більше 60 років – 16 євро, діти до 4 років – безкоштовно. Час роботи залежить від сезону і варіюється від 10.00 (10.30 у вихідні) до 17.00-21.00.

Дістатися до “Терра-Натури” можна на автобусі або таксі по швидкісній автотрасі A7 з Аліканте (аеропорт El Altet знаходиться в 55 км від парку) або з Валенсії (аеропорт Manises – 140 км), а також залізницею лінії FGV (спеціальна станція , звідки до парку ходять автобуси і таксі).

“Аква-Натура”

Аквапарк “Аква-Натура” примикає до парку “Терра-Натура” і часто вважається одним комплексом (у них навіть сайт один). Це кілометрова ділянка берегової лінії з чудовим пляжем і хорошою інфраструктурою відпочинку, що включає власний водний парк, чиї басейни і канали мають площу більше 40 тисяч кв. метрів. Хвилеріз маяка відокремлює пляжну область від акваріума з його колекцією середземноморських мешканців (є навіть спеціальний басейн з акулами, в якому можна поплавати), підводного тунелю, басейнів (у тому числі і з штучними хвилями), підводних фонтанів, водоспадів, spa-зони, водних гірок всіх видів і дитячого парку. Працюють кілька ресторанів, кафе і магазинів, є окрема зона для пікніка та спортивні майданчики.

Аква Натура

Парк відкритий з 15 травня по 1 жовтня з 10.00 до 20.00. Одноденний індивідуальний квиток коштує 21 євро для дорослого, 16 євро – для дітей від 4 до 12 років і літніх людей (старше 60 років). Додатковий купон для відвідування “Аква-Натури” з території “Терра-Натури” – 13 євро, комбінований квиток для обох парків обійдеться в 29 євро для дорослих і 23 євро для дітей і літніх людей. За уточненнями можна звернутися в офіс Central Reservations по телефону: 902-500-414.

Warner Bros

Парк атракціонів Warner Bros (Parque Warner Madrid) розташований у мадридському передмісті Сан-Мартін-де-ла-Вега. Територія цього новітнього (відкритий в 2002 р.) комплексу розваг займає 55 гектарів, причому чверть її відведена під мальовничі ландшафтні сади і зони відпочинку з тематичними фонтанами і лагунами. Парк розділений на п’ять тематичних зон: Hollywood Boulevard, Cartoon Village, Old West Territory і DC Super Heroes World. У кожній із зон свої атракціони (у тому числі нічні), ресторани, тематичні магазинчики і багато іншого, влаштовуються всілякі вистави і світломузичні шоу.

Warner Bros Мадрид

Парк розташований в 25 км від столиці, тому дістатися до нього на приміському поїзді з мадридської станції Аточа можна всього за 20-30 хвилин. Вартість вхідного квитка: 35 євро для дорослих і 26,5 євро для літніх людей і дітей у віці від 5 до 11 років. Відкривається парк в 11.00, а закривається в 19.00-24.00 в залежності від сезону.

“Дінополіс”

Найсучасніший палеонтологічний парк в світі – “Дінополіс”, що розкинувся практично в центрі міста Теруель (Арагон). Розташований у місцях, де археологи знаходять велику кількість скам’янілих останків стародавніх ящерів, він цілком присвячений історії та вивченню динозаврів. Крім цікавого палеонтологічного музею з багатющою експозицією (одне з найбільших зібрань скелетів динозаврів у світі), у парку є велика зона розваг з безліччю тематичних зон – “Парк юрського періоду”, “Територія динозаврів”, “Ріка життя”, “Подорож на машині часу “,” Зустріч з тираннозавром “та інші. І все це поряд з численними областями для ігор, майстернями, дитячими майданчиками, стереофонічним кінотеатром і всілякими ресторанчиками і кафе. Крім головного парку, поблизу є ще чотири палеонтологічних центри – Legendpark в Гальве (Galve), Inhуspitak в Пекарройя-де-Таставінс (Peсarroya de Tastavins), Regiуn Ambarina в Рубейлос-де-Мора (Rubielos de Mora, тут є ще й відмінний музей бурштину) і Bosque Petreo в Кастельоте (Castellote).

Дінополіс

Парк відкритий з 10.00 до 20.00-22.00 залежно від сезону. Вхідний квиток для дорослих (з 12 до 64 років) коштує 22 євро в “Дінополіс” і 9 євро в “Легендпарк” (Гальве), для дітей (з 4 до 11 років) і для літніх людей (старше 64 років) – 17 євро в “Дінополіс” та 7 євро в “Легендпарк”. Дістатися до парку можна по трасі A-23 (Сагунто – Бургос) на автобусі з Мадрида, Барселони, Сарагоси, Валенсії, Аліканте, Куенки і Гвадалахари. Найближчий міжнародний аеропорт розташований у Валенсії (140 км від Теруеля).

“Міні-Голлівуд”

Парк розваг “Міні-Голлівуд” (Mini Hollywood Almeria in) розташований в Табернас (Альмерія), практично на березі популярного пляжного району Коста-дель-Сол. Історія появи цього парку досить незвичайна – для зйомок вестерну The death has a price в цих пустельних і посушливих місцях було збудоване бутафорське містечко часів Дикого Заходу з численними салунами, запорошеними вулицями, крамницями і офісом шерифа. А після закінчення зйомок декорації, що настільки органічно вписуються в місцевий пейзаж, перетворили на парк розваг “Міні-Голлівуд”, додавши лише атракціони, діючі кафе (ті самі “ковбойські салуни”), ресторанчики і величезний зоопарк, в якому зараз міститься більше 100 видів тварин. Неподалік, у курортному містечку Рокетас-де-Мар, розташовані зоопарк La Reserva Zoologica і аквапарк Parque Acuatico Mario Park з басейнами і водними гірками, а також Музей кіно, Музей диліжансів і парк кактусів.

Міні Голівуд

Парк розваг відкритий з 12.00 до 18.00, вхідний квиток для дорослих коштує 17 євро, для дітей – 9 євро.

Іспанія0 comments

Залишити коментар