close x

Сплав по Дністровському каньйону

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Дністровський каньйон – одне з Чудес України. Круті порослі лісом береги, виходи червоної породи, луки, що потопають в ароматах трав, струмки, що зриваються шиплячими водоспадами, руїни фортець – все це Дністер.
Дністер

Сплав по Дністру – це прекрасний відпочинок наодинці з природою. А нові враження будуть кожен день – сходження на вершину каньйону, пошук загубленої печери, купання під холодними струменями водоспадів, вечірні посиденьки біля вогнища …
Багато туристичних українських фірм пропонують сплав по Дністру.
У Вас буде все необхідне: надійне спорядження для сплаву, інструктора, смачна їжа, приголомшлива природа навколо. Вам залишиться тільки насолоджуватися походом, не забуваючи надавати посильну допомогу в організації стоянок і приготуванні їжі.
Хороший і вибір – майже усюди пропонують чотири програми сплавів різної тривалості:

  • тур вихідного дня (2 або 3 дні)
  • 4-денний маршрут
  • 5-денний маршрут
  • 7-денний маршрут

Сплав по Дністру за 4 дні – це найкраща коротка програма рафтингу, що охоплює всі основні природні та рукотворні пам’ятки Дністра і Дністровського каньйону.

Дністер

Сплав по Дністру пройде по найкрасивішій природі Дністровського каньйону, де безліч красивих природних об’єктів, каскадних водоспадів, гротів, травертинових печер, що подарують незабутній відпочинок і насолоду неповторною природою Дністра.
Ви зробите сплав по Дністру, де виходять на поверхню найдавніші девонські відкладення у вигляді довгих скельних і високих стін червоного кольору. За 4 дні сплаву ви побачите башту Раковецького замку з панорамним видом на Дністер, красивий водоспад “Дівочі сльози”, травертинові гроти, Червону гору і панораму Дністра з її висоти, красивий трьокаскадний водоспад, Берем’янську частина Дністровського каньйону з Хмельової стіною, де збереглися ендемічні рослини, Шутроминське урочище з масивами дубово-грабового лісу і дерева береккі, травертинові утворення, і багато всього іншого.

Місцями над річкою зяють загадкові гроти і печерки, в яких за переказами в далекі часи були язичницькі жертовники, а пізніше стали печерними церквами та келіями пустельників.
Численні притоки при впадінні в Дністер утворюють водоспади, найвищий серед яких найбільший рівнинний водоспад України – Джуринський (16 м). Їх не тільки можна побачити під час сплаву, а і поринути під їх підбадьорливу свіжість струменів.
Ви також відвідаєте цілий ряд замків Галічини, стіни і вежі яких оповиті легендами.
А під час коротких трансферів ви побачите красиве старовинне містечко Бучач, Бучацьку ратушу і залишки замку на замковій горі, замок в м. Чортків та домініканський діючий костел 17 ст., красиві башти Червоноградського замку на острові, живописно оточеного глибоким каньйоном річки Джурин.

Рафтинг по Дністру за чотири дні – це захоплююча й незабутня пригода, це справжній відпочинок від роботи і трудових буднів в красивій природі Дністровського каньйону.

Дністер

Стати учасником може кожен. Не біда, якщо Ви не вмієте плавати – на Вас буде рятівний жилет, який відмінно тримає на воді. А ймовірна відсутність досвіду буде відшкодована грамотним інструктажем і практичними заняттями на воді.

Дністер стоїть осібно серед річок великої Східно-Європейської платформи від Карпат до Уральського хребта. Прокладаючи собі шлях до Чорного моря між східним схилом Карпат і Подільської піднесеністю, Дністер на протязі майже 1000 км тече в мальовничій каньйоноподібній долині зі скелястими берегами, порослими широколистяними лісами південного типу (дуб, граб, в’яз, кизил).

Долина річки була заселена людьми дуже давно. Нині долина річки, досить щільно заселена, а прибережні села потопають в садах. За кількістю історичних пам’яток на берегах, Дністер набагато перевершує більшість річок Європи.

Цікаві місця України0 comments

Залишити коментар