close x

Таба – курорт в Єгипті. 13 чарівних фото

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook


Курорт Таба розташований в 200 км від Шарм-ель-Шейха, на кордоні з Ізраїлем. Дістатися сюди можна або прилетівши в Шарм-ель-Шейх і далі трансфером, який займе 3-4 години, або прилетівши на пряму в Табу. Тому радимо уточнювати у агентства є чи прямий виліт до Табу на ваші дати.

Таба – ідеальний курорт для сімейного відпочинку з дітьми! За межами готелю особливо нічого і немає: ні ресторацій, ні дискотек, ні барів. Але от чого тут дійсно в достатку, так це шикарних коралових рифів, які не поступаються по красі рифів Шарма та Дахаба. У Табі безліч дійсно хороших готелів, з великими і дуже зеленими територіями – справжні оазіси.

Пляж в Табі

Таба, Єгипет

Таба

Курорт Таба – дуже красиве місце. З пляжу можна спостерігати берега Ізраїлю, Йорданії та Саудівської Аравії в яскравому світлі вечірніх вогнів – з заходом сонця протилежна сторона затоки особливо добре проглядається.

Іорданія на протилежному боці затоки

Курорт Таба дуже зручний тим туристам, які відпочиваючи в Єгипті, планують відвідати ще й Ізраїль. Якщо громадянин України бажає відправитися в одноденну екскурсію до Ізраїлю, візу йому оформлять безпосередньо в Єгипті. Це дійсно дуже зручно, єдине, що в цьому випадку єгипетська віза у громадянина України має бути багаторазовою й про це потрібно подбати заздалегідь, ще перебуваючи в Україні.

Острів фараонів

Таба, острів фараонів

Фанатам дайвінгу варто побувати на островах Фараонів (7 км від Таби), куди часто влаштовують морські прогулянки. Там непогано збереглася живописна фортеця, побудована хрестоносцями в 12 сторіччі. А риф біля північного краю острова – справжні “ласощі” для дайв-гурманів. Ще в 8 км від острова Фараонів знаходиться бухта Фіорд, де також можна знайти чимало яскравих місць для занурення і не менш колоритних мешканців курорту – ці місця давно облюбували хіпі (вочевидь, що відбилися від своїх по дорозі до Гоа :) ).

Морська зірка в Табі

Морська черепаха в Табі

Таба, на пляжі

В Табі, Єгипет

Таба

Єгипет0 comments

Залишити коментар