close x

Що подарувати завзятому туристу?

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

У будь-кого з нас є непосидючий друг, який жодної вільної днини не проведе вдома. Він завжди кудись їде: чи то на пікнік, чи то не екскурсію чи в похід, а часом гайне на край світу у пошуках пригод і нових вражень. Та й у таких невгамовних бувають дні народження, свята їх також не оминають. Який же подарунок обрати для завзятого мандрівника?

По-перше, подарована річ повинна відповідати захопленню, тобто бути пов’язаною з подорожами. По-друге, подарунок має бути стильним, компактним, корисним і надійним. І, що найголовніше, він має приносити радість, задоволення і втілювати мрію.

  1. Тур або екскурсія. Найбажаніший подарунок для поціновувача подорожей. Не обов’язково це має бути путівка десь на Балі чи в Антарктиду, чимало цікавого є набагато ближче.
  2. Скретч-карта світу. Малюнок на ній зроблено так само, як на картках поповнення телефонних рахунків чи моментальної лотереї. Місце на карті, де вже побував мандрівник, він витре монетою і воно поміняє колір. Цей подарунок можна закріпити на стіні або зберігати у тубусі, в якому вона продається. Таку карту можна купити на сландо.
  3. Стретч-карта

    

  4. Органайзер для сумки або документів. Жорстка форма, безліч відділень і кишеньок допоможуть уникнути безладу в речах, і, головне, швидко їх знайти в разі негайної потреби.
  5. GPS-навігатор допоможе не заблукати в будь-якій точці світу.
  6. Надувна подушка під голову у формі місяця стане у пригоді під час переїзду автобусом чи літаком. Вона дасть можливість розслабити м’язи шиї і комфортно відпочити чи навіть поспати.
  7. Рушник з мікрофібри здатен швидко вбирати в себе води всемеро більше ніж важить сам. Легко викручується і швидко висихає навіть у сумці.
  8. Водонепроникний чохол для фотоапарата чи відеокамери збереже вашу техніку від вологи, з ним можна фотографувати навіть під дощем.
  9. Блокнот мандрівника збереже враження, які неможна сфотографувати або зняти на камеру. В ньому можна робити нотатки безпосередньо під час подорожі, вклеювати квитки в музеї чи театри, буклети з екскурсії, гостьові картки з готелів тощо.
  10. Мережевий адаптер для заряджання мобільного телефону чи будь-якого іншого гаджету допоможе не залежити від особливостей електричної мережі іншої країни.
  11. Мультитул – набір інструментів на кшталт звичного складаного ножа з багатьма функціями: плоскогубці, викрутка, ніж, ножиці, штопор, шило, пилка, ножі для відкривання пляшок і консервів тощо.

   

  Туристична сфера1 comment

One Comment
 1. Ольга коментує:

  Думаю, что у каждого туриста почти все это уже есть, за исключением навигатора и подушки. Кто предпочитает активный отдых, им это не нужно

Залишити коментар