close x

Острови Теркс і Кайкос

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Чарівні острови Теркс і Кайкос користуються величезною популярністю у любителів пляжного відпочинку і прогулянок по екзотичних місцях. Унікальних пам’яток тут теж чимало, тому кожен може скласти для себе цікаву екскурсійну програму.
Тим, хто хоче познайомитися з культурою та історією місцевих жителів, варто відправитися на острів Солт-Кей. Він зовсім невеликий, площа цього острова складає близько 10 кв. км, постійно на його території проживає менше ста чоловік. Фактично цей острів є музеєм під відкритим небом, і все завдяки старим промисловим пам’ятників. Ще в 17 столітті тут почали видобувати сіль, мандрівники і сьогодні можуть побачити на острові старовинні вітряні млини, а також інші промислові споруди, які зводилися ще в 19 столітті. Промислова розробка на острові давно не ведеться, під час екскурсії туристи зможуть побачити красиві вілли багатих промисловців, які були побудовані більше ста років тому.
Turks and Caicos Islands

Дуже цікаві історичні пам’ятки представлені на острові Південний Кайкос. Його столицею є місто Коберн-Харбор, кілька сотень років тому він теж був великим промисловим центром з видобутку солі. Сьогодні візитною карткою міста є старовинні споруди 18 століття, багато хто з них зводилися з дерева. Одним з найколоритніших місць є стара гавань, а ще в місті можна відвідати старовинну церкву. Соляні озера, які колись привернули на острів колонізаторів, теж доступні для відвідин, вони стали домом для рідкісних рожевих фламінго.
Одним з найбільш відвідуваних туристами островів є Провіденсіалес, тут розташовуються найпрестижніші курорти з сучасною інфраструктурою. Тут сподобається відпочивати тим, хто любить незвичайні пам’ятки. На острові знаходиться єдина в своєму роді ферма Кайкос-Конча-Фарм, яка займається вирощуванням величезних королівських черепашок «strombus gigas». З цієї старовинної фермі, обстановка на якій залишається незмінною вже кілька десятиліть, проводять дуже захоплюючі екскурсії. Ще на острові можна прогулятися старовинними плантаціяхплантаціями і помилуватися природними пам’ятками. Копірайт.
Turks and Caicos Islands

Тим, хто найбільше любить прогулянки по мальовничих місцях, варто відправитися на острів Середній Кайкос. На цьому острові і зараз практично відсутня туристична інфраструктура, його головною визначною пам’яткою є національний парк Конча-Бар. Він розташований в самому центрі острова, головним об’єктом парку є однойменний комплекс печер, загальна протяжність яких становить 25 км. Ці печери унікальні, в них можна помилуватися неймовірно красивими сталактитами і сталагмітами, а також побачити печерні озера з кришталево чистою блакитною водою. Ці печери цікаві і з історичної точки зору. Для місцевих жителів вони протягом сотень років залишалися священним місцем, сьогодні на стінах печер можна побачити безліч петрогліфів.
Одним з найбільш небагатолюдних і незіпсованих інфраструктурою островів є Східний Кайкос. Ще сто років тому на цьому острові розташовувалися величезні плантації сизалю, найбагатші плантатори будували тут свої розкішні будинки. Сьогодні острів практично нежилий, основна частина його території покрита болотами. Головною визначною пам’яткою цих місць вважаються мангрові зарості і руїни старовинного маєтку Джексонвілл. Поруч з маєтком знаходиться декілька цікавих печер, в яких були виявлені сліди перебування древніх людей.
Turks and Caicos Islands

ІСТОРІЯ І РОЗВАГИ

Першовідкривачем острівної держави є іспанський мореплавець Хуан Понсе де Леон, його команда вперше висадилася на острови в 1512 році. У цей період острова були повністю безлюдними. Незважаючи на те, що першими ступили на їх землю колонізаторами були іспанці, найперші колоніальні поселення заснували англійці в 17 столітті. Вони заснували тут великі плантаторські господарства, в 1766 році архіпелаг офіційно був визнаний колонією Великобританії. В її володінні острівна держава знаходиться і зараз, але з 1976 року у нього є власний парламент і місцеве уряд. Туристичним центром острова Теркс і Кайкос стали порівняно недавно, самим облаштованим для мандрівників островом є Провіденсіалес. На більшості островів архіпелагу повністю відсутня будь-яка туристична інфраструктура, тут буде цікаво відпочивати шанувальникам екзотичної природи. У шанувальників відпочинку в відокремленій атмосфері завжди є можливість відправитися на один з тихих незаселених островів, практично на кожному такому острові є доступні для відпочинку пляжі. Також варто відзначити, що в прибережних водах архіпелагу знаходиться найбільший в Карибському басейні кораловий риф.

Turks and Caicos Islands

Великобританія0 comments

Залишити коментар