close x

Чого не видно за Великою Китайською Стіною?

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Вражаючий своїми розмірами Китай має ще й величезною кількістю визначних пам’яток, які будуть цікаві мандрівникові з будь-якого куточка планети. На жаль, наші туристи дуже мало знають про цю прекрасну країну. Найчастіше інформація про Китай обмежується Великою Китайською Стіною. Безумовно, ця стіна – найвідоміше і популярне місце в Китаї (не даремно, адже це нове чудо світу), але і окрім неї в країні є, на що подивитися.

Вулиці Китаю

Китай запропонує вам все, про що може мріяти турист: географічне і природне розмаїття, найвищі в світі гірські хребти і нескінченні рівнини, затишні пляжі і драйвові гірськолижні курорти, найдавніші археологічні розкопки і старовинні монастирі.

Ви можете зробити подорож по древньому Шовковому шляху. За цей незабутній відрізок часу вам вдасться відвідати провінцію Сіньцзян, де розташовується відразу три глибокі каньйону і кам’яний ліс. Наступною зупинкою стане найбільша річка Євразії – Янцзи. Потім вас чекатимуть «п’ять священних гір» та їх запаморочливі пейзажі, а також заповідник Цзючжайгоу зі своїми долинами, водоспадами та озерами.

Янцзи

Столиця Китаю, Пекін, підкорить вас «Забороненим містом». Це історичний комплекс, рівних якому на планеті не знайти ні за розмірами, ні за красою. Палаци оточені стіною і ровом з водою. Кожен куточок «Забороненого міста» буквально просочений багатовіковою історією цього місця.

Заборонене місто

На сьогоднішній день у цьому місці відкрито безліч музеїв, в яких виставлені речі, що стосуються імператорів Китаю, а також їхні скарби. Крім музеїв палацового комплексу в Пекіні досить і простих муніципальних музеїв. Наприклад, Музей природознавства, Військовий і Художній музеї, а також Музей міста. Ну і музеї – це далеко не все. У місті також знаходяться численні пам’ятники старовини: Врата Небесного Спокою (XV століття), Літній палац імператорів, велика кількість імператорських парків, кругле місто Туаньчен і, звичайно ж, найбільша площа в світі – Тяньаньмень. Багато хто любить Пекін, в першу чергу, за його дешеві ринки, а вже потім – за історичні місця.

Пекін

Любителям пляжного відпочинку на смак доведеться 52-кілометровий «Золотий пляж», з одного боку обмежений береговою лінією, а з іншого – піщаними дюнами. Однак це далеко не єдиний пляж Китаю, адже берегова лінія цієї країни розтягнулася практично на 15 тисяч кілометрів.

Не забудьте відвідати місто Сіань з його знаменитою у всьому світі теракотовою армією – похованням статуй солдатів і їх коней. Один з найбільших портів світу, Гонконг, відомий своїм парком під назвою Вікторія, який розташований на схилі гори, храмом Старого Мо і заповідними парками, які займають майже половину міської території.

теракотова армія

Справжнім дивом є тропічний острів Хайнань, який називають «азіатськими Гаваями». Цей острів – один з найбільш якісних і розкішних курортів всій Азії. Острів наповнений природними багатствами: ландшафтними парками, термальними джерелами, вулканом Ма Ань і шикарний океанаріумом під назвою «Міддл Киндом».

Ну а фінальним штрихом вашої подорожі стане Тибет. Це унікальна територія – край, повний буддистських монастирів і просочений атмосферою старовини. Столиця Тибету – місто Лхаса, в якому знаходиться резиденція самого далай-лами, а також парковий комплекс, що включає його літню резиденцію. Неподалік знаходиться і легендарна гора Кайлас, яка згідно з давнім міфам є центром світу.

Тібет

Людям, що захоплюються історією, буде цікаво побувати в місті Порт-Артур. За свою довгу історію місто пережило багато, в тому числі, облогу під час Російсько-японської війни. Проте згадані вище місця – це всього лише мала частка китайських пам’яток. Ці місця наповнені унікальну самобутність великої країни, але навіть за кілька тижнів оглянути їх усі не представляється можливим.

Китай0 comments

Залишити коментар