close x

Парк неймовірної краси Каваті Фудзі в Японії

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook


У чотирьох годинах їзди на автобусі від вируючого і шумного Токіо, в містечку Кітакюшу (Kitakyushu), знаходиться просто дивовижне місце – сад квітів Каваті Фудзі (Kawachi Fuji Garden), що складається з мільйонів квітів неймовірної краси.

Парк гліценій в Японії

У Японії гліцинія символізує молодість, поезію і жіночу красу, а також зцілення і захист. Головною особливістю саду є мільйони квітів, які тут звисають водоспадами зі своєрідної “​​стелі”. Це гліцинії. А Гліцинію (або по лат. Wisteria) у Японії називають – Фудзі (fuji). Символ Японії – Фудзіяма носить те ж ім’я, що й ці квіти. Ця рослина дуже поширена в Японії і за популярністю майже не поступається знаменитій японській сакурі.
Листопадні ліани гліциній всіх кольорів і відтінків веселки, що звисають зі спеціальних каркасів, можна зустріти майже в будь-якому парку на території Японії. Але саме в Каваті Фудзі їх настільки багато, що вони вони створюють просто неймовірне відчуття. За деякими даними ідея про дерево життя з фільму “Аватар” взята саме звідси.

Тунель Вістерія (Wisteria) є однією з найяскравіших пам’яток цього місця і взагалі, одним з найкрасивіших місць на Землі. Потрапивши сюди – мимоволі хочеться пройти тунель і дізнатися-таки, що ж знаходиться в його кінці!

Вістерія, або ж гліцинія – одна з найпрекрасніших витких рослин, що представляє з себе великі листопадні ліани з жорстким здеревілим стволом. Квітки гліцинії мають солодкий аромат, зібрані у великі висячі кисті різного забарвлення: білі, блакитні, фіолетові, фіолетово-сині, лілові, рожеві або пурпурні. Висота цієї рослини досягає 15 метрів.  Для підтримки ліан в парку монтують величезні каркаси. У східній Азії і Північній Америці зустрічається 9 її видів.

Щоб побачити сад в повному кольорі, треба приїжджати сюди ближче до середини травня. Не кожен рік гліцинії цвітуть так пишно, але навіть при слабкому розростанні ліан можна отримати дуже красиві фотознімки цього чудесного саду.

Тунель Вістерія

сад квітів Каваті Фудзі

сад квітів Каваті Фудзі

гліцинія

гліцинія

гліцинія

Вістерія

Вістерія

Вістерія

сад квітів Каваті Фудзі

Японія0 comments

Залишити коментар