close x

Афіни – столиця Греції і батьківщина демократії. Визначні пам’ятки Афін

Розкажіть друзям:
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+


Одне з найстародавніших міст світу, столиця Греції і батьківщина демократії. Це місто дивовижної долі, за тисячі років пережило злети та падіння, то було центром цивілізації, то відходило на узбіччя історії.

Афіни розросталися не за планом містобудівників, а за рахунок переселенців, що прибували сюди через політичні конфлікти чи природні лиха.

Афіни. Греція

Тут розташована “перлина” Греції – Акрополь, який по праву вважається шедевром всесвітнього значення. Парфенон, храм Діви Афіни, покровительки міста, розташований над містом і добре проглядається з будь-якої його точки. Театр Діоніса, розташований на південному схилі Акрополя, був частиною святилища Діоніса. В даний час – частково реставрований і є місцем проведення Афінського фестивалю.
Український морський курорт Затока — чудове місце для відпочинку всією сім’єю. Дивіться всю необхідну інформацію про Затоку на сайті www.zatoka.com.

Парфенон. Афіни. Греція

Ареопаг, невисокий пагорб на північний захід від Акрополю, вершині якого служила місцем зборів Ради старійшин – найвищого судового органу стародавньої афінської держави.

Не менш важливими пам’ятками Афін вважаються Керамікос, де покоїться прах відомих афінян, і Лікавітос, одягнений в соснові ліси пагорб у центрі міста з мальовничою церквою Св. Георгія на вершині. Ліхтар Діогена, Башта вітрів, Арка Адріана – ось малий перелік того, що можна подивитися в Афінах.

Афіни. Греція

Околиці самої стародавньої столиці Європи також багаті на пам’ятки. Могильний пагорб з назвою Марафон є місцем розташування музею на честь воїнів, які полегли в Марафонської битві в 490 році до н.е. На мисі Суніон можна побачити храм Посейдона і руїни храму Афіни.

Національна бібліотека в Афінах

Сучасні Афіни живуть динамічним насиченим життям. Це галасливе та темпераментне, як і його жителі, місто. Контрасти грецької столиці лише підкреслюють її чарівність. Стовпотворіння в центрі контрастує з майже сільським виглядом передмістя. З трьох до чотирьох годин пополудні місто засинає – для греків післяобідня сієста справа така ж свята, як і поїздка на вихідні до родичів у село. Оживають Афіни ближче до ночі – наповнюються зали театрів та Палацу музики. Куди б ви не зайшли – в модну дискотеку в Колонакі, бістро в Екзарх, кабачки і таверни в Бенкеті, – всюди танцюють і веселяться.

Афіни. Греція

Столиця Греції цікава не лише любителям і знавцям історії. На невеликій відстані від міста знаходиться смуга розкішних пляжів, відомих як “Афінська Рів’єра”. Наприклад, в Гліфада, одному з найближчих районів до центру Афін і міжнародному аеропорту, знаходиться відмінні пляжі, міжнародний гольф-клуб і величезна кількість барів, нічних розважальних центрів і клубів.

Акропіль. Афіни. Греція

Трохи далі Гліфади розташований ще один курортний район Вульягмені, більш тихий і спокійний, який також має упорядковані пляжі зі всілякими видами водного спорту і безліччю розкішних ресторацій.

Водоканал в Афінах

Греція0 comments

Залишити коментар