close x

Афіни – столиця Греції і батьківщина демократії. Визначні пам’ятки Афін

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook


Одне з найстародавніших міст світу, столиця Греції і батьківщина демократії. Це місто дивовижної долі, за тисячі років пережило злети та падіння, то було центром цивілізації, то відходило на узбіччя історії.

Афіни розросталися не за планом містобудівників, а за рахунок переселенців, що прибували сюди через політичні конфлікти чи природні лиха.

Афіни. Греція

Тут розташована “перлина” Греції – Акрополь, який по праву вважається шедевром всесвітнього значення. Парфенон, храм Діви Афіни, покровительки міста, розташований над містом і добре проглядається з будь-якої його точки. Театр Діоніса, розташований на південному схилі Акрополя, був частиною святилища Діоніса. В даний час – частково реставрований і є місцем проведення Афінського фестивалю.
Український морський курорт Затока — чудове місце для відпочинку всією сім’єю. Дивіться всю необхідну інформацію про Затоку на сайті www.zatoka.com.

Парфенон. Афіни. Греція

[ad#big336] Ареопаг, невисокий пагорб на північний захід від Акрополю, вершині якого служила місцем зборів Ради старійшин – найвищого судового органу стародавньої афінської держави.

Не менш важливими пам’ятками Афін вважаються Керамікос, де покоїться прах відомих афінян, і Лікавітос, одягнений в соснові ліси пагорб у центрі міста з мальовничою церквою Св. Георгія на вершині. Ліхтар Діогена, Башта вітрів, Арка Адріана – ось малий перелік того, що можна подивитися в Афінах.

Афіни. Греція

Околиці самої стародавньої столиці Європи також багаті на пам’ятки. Могильний пагорб з назвою Марафон є місцем розташування музею на честь воїнів, які полегли в Марафонської битві в 490 році до н.е. На мисі Суніон можна побачити храм Посейдона і руїни храму Афіни.

Національна бібліотека в Афінах

Сучасні Афіни живуть динамічним насиченим життям. Це галасливе та темпераментне, як і його жителі, місто. Контрасти грецької столиці лише підкреслюють її чарівність. Стовпотворіння в центрі контрастує з майже сільським виглядом передмістя. З трьох до чотирьох годин пополудні місто засинає – для греків післяобідня сієста справа така ж свята, як і поїздка на вихідні до родичів у село. Оживають Афіни ближче до ночі – наповнюються зали театрів та Палацу музики. Куди б ви не зайшли – в модну дискотеку в Колонакі, бістро в Екзарх, кабачки і таверни в Бенкеті, – всюди танцюють і веселяться.

Афіни. Греція

Столиця Греції цікава не лише любителям і знавцям історії. На невеликій відстані від міста знаходиться смуга розкішних пляжів, відомих як “Афінська Рів’єра”. Наприклад, в Гліфада, одному з найближчих районів до центру Афін і міжнародному аеропорту, знаходиться відмінні пляжі, міжнародний гольф-клуб і величезна кількість барів, нічних розважальних центрів і клубів.

Акропіль. Афіни. Греція

Трохи далі Гліфади розташований ще один курортний район Вульягмені, більш тихий і спокійний, який також має упорядковані пляжі зі всілякими видами водного спорту і безліччю розкішних ресторацій.

Водоканал в Афінах

Греція0 comments

Залишити коментар