close x

Чи можливо купити авіаквитки дешево?

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook


[ad#big336] Купити дешеві авіаквитки дуже легко. У кожного є свої способи придбати авіаквитки, вироблені й відшліфовані роками. Пропонуємо вашій увазі кілька простих правил для «початківців»-мандрівників, як можна економити на квитках.

  1. Плануйте поїздку якомога раніше якщо хочете отримати найдешевші квитки на літак. Чим ближче дата вильоту, тим більше ви заплатите за авіа квитки. Чому? Тому що кмітливі хлопці з авіакомпаній помітили, що ділові люди мають звичай планувати ділові (і не дуже) поїздки в останній момент. Вони не можуть перенести їх на інші дати і готові заплатити за те, щоб купити квиток на літак на конкретний час і ні хвилиною пізніше. В результаті люди переплачують, а авіакомпанії заробляють величезні суми. У вас є можливість не відходячи від вашого комп’ютера отримати авіаквитки за низькою ціною! У чому ж секрет запитаєте Ви? Зазвичай, перші 7-12% місць на авіарейс продаються набагато дешевше, ніж наступні. Тому, наша порада Вам, замовляйте Ваш авіаквиток якомога раніше, а точніше не менш ніж за місяць до вашої авіапоїздки, а краще за кілька місяців до вильоту і Ви будете приємно здивовані тому, за якою ціною Ви змогли придбати авіаквитки. Цей секрет застосовний і для будь-яких святкових дат, а особливо новорічних і різдвяних свят. У разі раннього бронювання за 5-8 місяців до свят Ви помітно заощадите, що зробить ваш відпочинок дешевше і від цього і приємніше:).
  2. Ще один метод придбати авіаквитки за низбкою ціною, це Спеціальні Пропозиції. Якщо в списку спецпропозицій на українських сайтах Ви знайдете Ваші пункти вильоту-призначення, сміливо клікайте на нього, і Ви перейдете до списку дат прильоту і вильоту, в яких Ви зможете полетіти за вказаною спеціальною ціною. Україна має багато сервісів, які пропонують квитки на літак, але декотрі вигідно відрізняються від загальної маси.
  3. Підписуйтесь на розсилку спецпропозицій та новин від ведучих сайтів і стежте за спеціальними пропозиціями. Тим самим у Вас буде можливість бронювати дешеві авіаквитки по Україні та по Європі. Авіаперевізники досить часто проводять сезонні розпродажі як на нові рейси так і на недозавантажені рейси. Під час таких акцій є можливість купити найдешевші квитки на літак. Тримайте руку на пульсі панове! І не забувайте, що квитки, куплені по спецтарифах, практично завжди мають обмеження. Їх часто можна скасувати або перенести на іншу дату. Внесення змін теж тягне за собою значні витрати.
  4. У «низький» сезон – саме час відпочити дешево. Замовляйте подорож в обидві сторони, це допоможе зробити авіаквиток до 40% дешевше.

Дешеві квитки на літак – тепер це реально! Вдалих Вам подорожей!

Туристична сфера0 comments

Залишити коментар