close x

Чим можна зайнятися в Бангкоку?

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Якщо ви прибули до славного міста Бангкок, то це аж ніяк не було випадковістю, і ви напевно захочете все обійти і все оглянути. Тим більше в такому екзотичному місці, яке нікого не залишає байдужим або незадоволеним, і де можна дійсно недорого відпочивати протягом багатьох тижнів. Але якщо ваші строки підтискають, то цілком можна впоратися протягом декількох днів. Гарна новина полягає в тому, що більшість місцевих задоволень або безкоштовні, або дешеві.

Бангкок

[ad#box] Але з чого потрібно починати?

Храми та пам’ятки.

Гранд Палац, Wat Pho і Wat Arun є найбільш відвідуваними місцями серед храмів Бангкока. Якщо ви захочете відвідати Гранд Палац, то краще це робити вдень, коли туристів не так багато. Але якщо ви захочете долучитися до цієї духовної буддистскої спадщини, то вам неодмінно потрібно буде відвідати такі буддистські храми як: Wat Phra Kaew (Храм Смарагдового Будди), Wat Pho (Храм схиленого Будди), який є найбільшим храмом Будди в усьому світі.

Бангкок

З іншого боку річки знаходиться Wat Arun (Храм Світанку) який може по праву пишатися епітетом, що він є найкрасивішим буддистським храмом у всьому Таїланді. Якщо ви захочете ближче познайомитися з тайською культурою, то не буде зайвим відвідування Національного Сіамської Музею. Але якщо захочете подивитися на традиційну і сучасне культуру, то вам буде потрібно відвідати Національну Галерею, тоді як в Галереї Королеви ви знайдете незвичайні артефакти і вироби.

Wat Benchamabophit

Шопінг за одягом

Самим шопінгом в Бангкоку можна займатися із задоволенням і з усією старанністю, особливо для тих, хто любить торгуватися. Якщо ви захочете прикупити собі не коштовний та міцний одяг, то вам пряма дорога в район Сухімвіт, де знаходиться повним-повнісінько різних крамничок, які і спеціалізуються на продажі одягу. Природно, в таких місцях якість може сильно різнитися. Стороньтесь тих місць, де вам обіцяють швидко підібрати потрібний одяг.

Одяг

Попрохайте продавців одягу, щоб мати можливість особисто переконатись, що він фабричний і на ній є потрібні лейбли. Але якщо ви захочете пошити одяг на замовлення, то це взагалі буде ідеальним варіантом, тому що рівень сервісу тут знаходиться на вищому рівні. Велика частина місцевих кравців відразу ж приносить два комплекти одягу для примірки. На одному комплекті кравці заміряють ваші дані, тоді як на другому комплекті вже буде відбуватись сама підгонка під вас.

Ринки

Найбільшими і яскравими атракціонами Бангкоку є його ринки, які розкидані по всьому місту. Гігантський ринок Чатучак, який працює по вихідних днях, має 20000 крамничок, що торгують всім: від антикваріату і тварин, до їди та підробленої електроніки. І навіть, якщо ви не захочете нічого купувати на цьому ринку, то його можна відвідати тільки заради своєї цікавості, де ви знайдете смажених водних щурів і запечений рис з прянощами.

Ринок в Бангкоку

А відкритий ринок Suan Lum також є дуже популярним як серед туристів, так і серед місцевих. На даному ринку день і ніч грає музика, повно різних товарів, і, природно, можна вдосталь скуштувати місцевої екзотичної їжі та напоїв. Якщо ви дійсно забажаєте щось екзотичне, то тоді вам потрібно попрямувати на плавучий ринок Taling Chan, куди фермери звозять рибу, овочі і фрукти.

Ринок в Бангкоку

Ринок в Бангкоку

Таїланд0 comments

Залишити коментар