close x

Подорож по кращих пляжах Сардинії

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Площею більше, ніж 24 000 км, Сардинія – це другий за величиною острів в Середземномор’ї. Узбережжя цього італійського острова складає 1 849 км в довжину, і його перлинно-білі пляжі часто з’являються в списках кращих пляжів світу.

Сардинія

Трохи історії

Сардинія відома своїми кам’яними спорудами передісторичні періоду, Нурагі, проголошені ЮНЕСКО частиною світової спадщини в 1997 році, вони свідчать про те, що Сардинія – одна з найдавніших земель Європи.
[ad#banner]

Ці тисячорічні споруди ви зможете побачити тільки на Сардинії і більше ніде у світі.

Нурагі

У результаті цього Сардинія стала улюбленим місцем археологів та істориків зі всього світу, поки Ізмаїльський Принц Карім Агахан не відвідав північне узбережжя острова, або Коста Смеральда, на початку 60-х р.р. Він оцінив красу сардінських пляжів і вклав капітал у розвиток “Смарагдового Берегу”, після чого популярність Сардинії як місця відпочинку почала стрімко зростати.

Чисельні бухти, скелі, острови та прозоре блакитне море омивають береги Сардинії. Чи захочете Ви поїхати до мису Капо Тесту на півночі або до мису Капо Теулада на півдні, дивовижної краси пляжі вам гарантовані. Вас чекають чудові місця для дайвінгу, як, наприклад, острів Азінара, мис Капо Каччіа і архіпелаг (і національний парк) Ла Маддалена, від краси яких у Вас захопить дух.

Пляж Лі Коджі (Li Coggi)

Лі Коджі

Цей чудовий пляж знаходиться на північному сході Сардинії, недалеко від Порто Черво. Кілька майданчиків для гольфу і красива бухта розташовані неподалік, як і прекрасні Острови Нібані (Isole di li Nibani), що є частиною “Національного Парку Ла Маддалена” (Parco Nazionale dell ‘Arcipelago di La Maddalena).

Пляж острова Морторіо (Mortorio)

Пляж Морторіо на Сардинії

Острів Морторіо це невеликий острівець (що також є частиною Національного Парку Ла Маддалена) на північному сході Сардинії, до якого можна добратися тільки на човні. Тут Вас чекають безлюдні і неймовірно красиві пляжі і прозоре блакитне море, так відмінно підходить для Скубі-дайвінгу.

Морські печери Кала Гононе (Cala Gonone)

Кала Гононе

На східному узбережжі острову, приблизно в 10 км від Дорган (Dorgali), розташувалося містечко Кала Гононе. З Дорган в це узбережне містечко веде мальовнича та панорамна дорога, але пляжі і природа в Кала Гононе (ця територія – частина Націаонального Парку Дженнардженту – Gennargentu National Park) мають незрівнянну красу.

Ла Маддалена (La Maddalena)

Ла Маддалена

На самій півночі Сардинії, недалеко від Ольбії, на однойменному острові знаходиться місто і комуна Ла Маддалена. Це воістину чудове, але іноді занадто туристичне місце.
Чи плануєте ви довгі піші прогулянки, велосипедні тури по узбережжю Сардинії, чи сподіваєтесь ви познайомитися з захоплюючим дух підводним світом острову, або ви просто хочете розслабитись на пляжі – 1 850 кілометрів узбережжя чарівної та неповторної Сардинії чекають на вас.

Італія0 comments

Залишити коментар