close x

Бірмінгем – старовинне місто в Великобританії

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook


[ad#box]Бірмінгем є другим за значимістю та населеністю мегаполісом Великобританії. Безпосередньо в Бірмінгемі проживає близько мільйона чоловік, а разом з передмістями, що злилися з містом в єдину конурбацію Західний Мідленд, – 2,5 мільйони. Бірмінгем – великий індустріальний центр і саме “кольорове” місто країни.
Бірмінгем розташувався на рівнинній території в центрі Англії і є адміністративним центром графства Вест-Мідлендс (територія історичного графства Варвікшір).
Український морський курорт Затока – чудове місце для відпочинку всією сім’єю. Дивіться всю необхідну інформацію про Затоку на сайті www.zatoka.com.

Історія

Перші документальні згадки про Бірмінгем, на відміну від Лондону, датуються XI сторіччям нашої ери, хоча перше поселення тут з’явилося на сім сторіч раніше. Вже в XIII сторіччі місто було славетне на всю Англію своїми ярмарками. Саме в цей період тут активно розвинається реміснича справа. А з XVII сторіччя, після Промислової революції, Бірмінгем поступово перетворюється на потужний індустріальний центр, яким залишається і донині. Цьому сприяли і розробки великих родовищ вугілля та залізної руди, що знаходяться відносно недалеко.

Сучасний Бірмінгем

Сучасний Бірмінгем

У цей період сюди активно стікається робоча сила, в тому числі, і з заморських колоній Великобританії (саме цим і пояснюється сьогоднішня висока щільність негритянського населення).

Сучасний Бірмінгем

Сучасність

Сьогодні простіше сказати, що в Бірмінгемі не виробляється, ніж перераховувати всі галузі промисловості, які тут представлені. Підприємства Бірмінгема випускають все – від кондитерських виробів, до автомобілів. На високому рівні знаходяться ювелірна та збройова справа, зародження яких сягає корінням в історію.

Сучасний Бірмінгем

В даний час, крім індустрії, в Бірмінгемі діють ряд університетів, які мають технічну спрямованість.

Визначні місця

Бірмінгем – одне з не багатьох міст, яке спростовує сталу в туристичному середовищі думку, що в індустріальних центрах нема на що подивитись. Сучасна архітектура тут чудово уживається зі старими кварталами колишнього майстрового люду, з віковою історією.

Сучасний Бірмінгем

Поринути у вікторіанську епоху можна в міській ратуші, одній з найстаріших будівель Бірмінгему, якій вже скоро буде 200 років. Будівля виконана за зразком храмів часів Римської імперії.

Сучасний Бірмінгем

А от місцевий муніципалітет побудований на півсторіччя пізніше і несе в собі риси Ренесансу. На фасаді будівлі щогодини відбиває час Біг-Брам – міський годинник, названі за аналогією з Біг-Беном в Лондоні.

Сучасний Бірмінгем

У Бірмігемі можна відвідати інститут витончених мистецтв, в художній галереї якого знаходяться оригінали Ренуара, Моне, Дега та інших відомих художників. Ряд інших музеїв зберігає експонати часів Громадянської війни і Промислової революції.

Сучасний Бірмінгем

Бірмінгем цікавий тим, що тут безліч храмів різних архітектурних напрямків. Побудований на початку XVIII століття собор Святого Філіпа виконаний в стилі бароко, є церкви, побудовані в готичному і неоготичному стилях.

Сучасний Бірмінгем

Крім маси архітектурних пам’яток, Бірмінгем рясніє рукотворними ландшафтними композиціями. В околицях міста можна відвідати старовинні замки, поруч з якими обов’язково розбиті мальовничі парки. Деякі з них, такі як Саттон-Парк і парк замку Брумвіч, зберігають зразки флори, які були висаджені тутешніми мешканцями ще кілька сторіч тому.
[ad#box]

Великобританія0 comments

Залишити коментар