close x

Мальовнича "Ріка п'яти кольорів" в Колумбії

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Каньо Крісталес (Cano Cristales – Кришталева річка). Місцеві жителі називають її Рікою п’яти кольорів. У Кришталевої річці можна спостерігати неймовірно фантастичні відтінки колірної гами: жовті, зелені, блакитні, червоні і чорні. Спочатку можна подумати, що це райська ідилія – заворожуюче-нескінченна і яскрава. Але чари, так радує око мандрівника, це всього лише життєдіяльність водоростей, численне й рясно населяють водні простори! У різні пори року, насиченість і яскравість кольорів то слабшає, то посилюється. Але незважаючи на те, що це водорості, а не магічна витівка фантастичних істот, річка дійсно виглядає чарівно!
Кришталева річка
У Кришталевій річці чистісінька вода. Ми можемо побачити дно на великій глибині. Однак риби в ній не живуть, так як середовище існування для них не ідеальне в зв’язку з унікальними характеристиками русла.

Кришталева річка
Влітку сонячні промені висушують рослину під назвою Macarenia Clavijera, тому вода річки стає насичено червоного кольору.
Кришталева річка
Жовтий, бірюзовий, чорний і зелений відтінки з’являються завдяки іншим водоростям. В основному буйство колірних феєрверків припадає на жарку пору року.
Кришталева річка
Кришталеву річку туристи відвідують з червня по листопад. Побачити це диво природи своїми очима – це зрозуміти, що ви потрапили в унікальне місце на планеті Земля. Мальовничі береги Каньо Крісталес – це чари природи!
Кришталева річка
А ще річка Каньо-Крісталес вважається однією з найкрасивіших річок у світі! Щоб дістатися до її володінь, вам потрібно буде зробити переліт літаком від Вільвісенсіо до Макарена, потім плисти на човні, потім ще йти пішки по неходжених стежках. Але довгий дорога до цього дива коштує того – адже враження, отримані від Крісталес, – це позитивні емоції і відрада для душі!
Кришталева річка
Кришталева річка в довжину не досягає 100 кілометрів, а її ширина – близько 20 метрів, протікає ж вона в сельві. Сельва – це місце в низинних ділянках суші, розташоване у вологих тропічних лісах, тобто джунглях. Тропічні дощі вимивають мінеральні скупчення, тому річка і бідна на них.
Кришталева річка
Як бачите, Каньо Крісталес – це райдужна чарівниця з довгими нитками рожевих, пурпурних, яскраво-червоних і зелених водоростей, що вистилають дно м’яким килимом яскравого динамізму.
Кришталева річка
І все це звивається під бурхливим натиском вод з водоспадні шлейфом, стрімко що забирає водні масиви вдалину! А в більш глибоких місцях, ми можемо побачити як нерівна поверхня дна утворює поглиблення. Ці круглі різнобарвні колодязі називаються “мойяс”.
Кришталева річка
Навколо річки знаходиться Національний природний парк з однойменною назвою річки – Каньо Крісталес.
Кришталева річка

Кришталева річка

Колумбія0 comments

Залишити коментар