close x

Чим хороша Хорватія?

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Ви багато чули про Хорватію, але ніколи не були в цій країні? До речі, відпустка в ній здатна подарувати масу приємних емоцій. Прочитавши цю статтю, ви, цілком можливо, замислитесь про те, чому б не провести тиждень-другий законного відпочинку саме тут. Отже, чим же хороша для туристів Хорватія?
Яхтінг в Хорватії

По-перше, тури до Хорватії – це ідеальний варіант для пляжного відпочинку. Зараз практично над усіма хорватськими пляжами майорять так звані блакитні прапори, що привласнюються за рішенням Євросоюзу. Завдяки тому що на морі хвиль практично не буває, ви зможете вдосталь розважатися на воді, пірнати і рибалити. Оскільки підводний світ надзвичайно багатий, тут є на що подивитися.

По-друге, сприятливий в Хорватії і клімат – літо помірно жарке, нагадує кримське, з великою кількістю сонячних годин, зими м’які. Близько 10% території країни займають національні парки і заповідники. Так як хорватську територію відносять до самої чистої частини Європи, їжа тут теж найбільш екологічно чиста.

Здесь широко развиты морские развлечения, например, парусные гонки. Очень популярен яхтинг в Хорватии. В июне 2012 года здесь проводилась международная регата, которая собрала огромное количество любителей яхтинга и просто туристов.

Хорватія

По-третє, країна пропонує багаті можливості пізнавального туризму – вона століттями перебувала на стику західної і східної цивілізацій, а сьогодні займає гідне місце у світовій культурі. Тут розташовані численні середньовічні міста, пам’ятники Римської епохи, ранньої Візантії, Ренесансу і Середньовіччя, старохорватські християнські монументи. Влітку проводяться фольклорні, музичні та театральні фестивалі, круглий рік працюють музеї, галереї та виставки.

По-четверте, Хорватія надзвичайно гостинна. Популярність відпочинку сприяє безвізовий режим, традиційно гостинне населення, розгалужена мережа готелів, ресторанів, кафе та інших об’єктів туристичного сервісу.

І останнє – в країні створені всі умови для сімейного відпочинку. Поряд з багатотисячними готельними комплексами, залучають туристів і невеликі готелі, затишні пансіонати, відокремлені вілли. Думаєте, замовити тур до Хорватії? У цьому випадку у вас буде багато можливостей для бюджетного відпочинку.

Хорватія

Хорватія ідеальна і для середнього класу, і для любителів ексклюзивного відпочинку. Тут знайдуть для себе заняття до душі шанувальники міської суєти і ті люди, які віддають перевагу втеча від сучасного шаленого темпу життя і відокремлений острівний відпочинок. До речі, в країні практично немає злочинності.

Хорватія0 comments

Залишити коментар