close x

Мертве море

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Як далеко ж потрібно спуститися, щоб дістатися Мертвого моря? Мертве море є найнижчою точкою на землі (417 м. нижче рівня моря, якщо бути точним). Кількість води, що випаровується з неї більше, ніж тієї яка тече в ньому, так що це водоймище має найвищу концентрацію солі в світі (340 г на літр води).

Мертве море

Воно називається Мертве море, тому що його солоність перешкоджає існуванню багатьох форм життя у воді. Але сіль, з іншого боку, надає величезне полегшення для багатьох хворіючих відвідувачів, які приїжджають сюди регулярно, щоб оздоровитися його цілющими властивостями. Все це і багато іншого робить Мертве море настільки захоплюючим та цікавим.

соляні глиби Мертвого моря

соляні відкладення Мертвого моря

Це по-справжньому безцінне національне надбання. Західний берег (всередині кордонів Ізраїлю) всіяний пляжами, які забезпечують зручний доступ до води. Два терапевтичних пляжа (Неве-Зоар і Ейн-Бокек) туристичних центрів були створені, забезпечуючи найбільш комфортабельний відпочинок.

готелі на березі Мертвого моря

Ви знайдете десятки готелів, гуртожитків та гостьових будинків, ресторанів і торгових центрів, а також дивовижні туристичні підприємства, які пропонують широкий спектр складних діяльності: джипи, велосипедні тури, прогулянки на верблюдах, скалодроми та багато іншого. Поряд з мистецтвом і культурна діяльність: галереї, майстерні художників, а також унікальне сільське господарство, адаптоване до місцевого клімату.

Мертве море

Мертве море знаходиться на краю Іудейської пустелі. Жарка, безплідна область біля підніжжя Ха-Ha’tekim скелі, яка також стала важливим центром туризму. Берегова лінія всіяна багатьма джерелами, в оточенні дикого рослинного життя.

Мертве море

Відпочинок біля Мертвого моря не буде повним без відвідування дивовижних монастирів, побудованих на крутих схилах. Наприклад такі як St. George, Quruntul, Khozeba and Mar Saba. Деякі з монастирів все ще працюють. Можна отримати незабутні враження від інтенсивності пустелі і її дикої краси.

храми в скелях

Мертве море

Мертве море

Ізраїль0 comments

Залишити коментар