close x

Дитячий відпочинок у таборі: строєм не ходити!

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Піонерії вже давно немає, а табори відпочинку залишилися. Тепер вони носять назву дитячих, а деякі з них навіть осучаснилися з часів перебування тут червонокраваткової братії: розжилися новими меблями, змінили дизайн на більш стильний (те, що називається «євро»). Деякі просто освіжили старий ремонт – все залежно від фінансових можливостей.
Але не ремонт головне у дитячому таборі, а сонце, повітря, вода, цікаве дозвілля і вихователі, які можуть зрозуміти та розділити всі проблеми та радості юних відпочивальників.

Переваги табірного відпочинку з точки зору батьків

Якщо виписати окремо переваги дитячого відпочинку в сучасному таборі, то отримаємо такий список:

  1. Придбання путівки на відпочинок безпосередньо у таборі, заздалегідь забронювавши місце у телефонному режимі або через електронну пошту.
  2. Попереднє заочне знайомство з місцем відпочинку на офіційному сайті закладу чи за відгуками.
  3. Можливість варіювати період відпочинку дитини ( і кількість днів, і найоптимальніший з літніх місяців), виходячи з власних уподобань та фінансових можливостей.
  4. Можливість придбати путівку через профспілку, зі значною економією коштів ( чимало таборів співпрацюють з профспілковими комітетами).

Що таке табір у сучасному розумінні?

Вранішнього горна, щоденної лінійки та ходіння строєм в таборах давно не практикують – бо це, на думку педагогів, не елементи відпочинку.
Абсолютно безглузді шикування замінили корисними для будь-якої дитини творчими майстер-класами, збільшили час спортивних занять, ввели експрес-курси іноземної мови, вчать спілкуванню, комунікабельності, а то й просто присвячують час прогулянкам та екскурсіям.

Перелік популярних закладів дитячого відпочинку в Україні

Табори та санаторії біля моря

«Орльонок», Азовське море, Арабатська стрілка, с. Генгірка.

Табір Орльонок

Табір має у розпорядженні власний чистий пляж та чималу закриту територію (безпека дітей гарантована) зі спальними корпусами, спортивними майданчиками та їдальнею. Територія озеленена.
Розваги мають навчальне спрямування: дітям дають уроки плавання, відпочивальники відвідують різноманітні гуртки за інтересами, для них влаштовують танцювальні марафони та інше. Екскурсії – за додаткову плату.

Табірний відпочинок поділений на чотири зміни, тривалість кожної – 21 день. Ціна за зміну – 3150 грн.

«Дніпро», Азовське море, Арабатська стрілка, с. Щасливцеве.

Табір Дніпро

Один з небагатьох відпочивальних комплексів з власним Будинком культури, де не лише демонструють фільми, але й проводять концерти самодіяльності та різноманітні фестивалі.
В іншому інфраструктура стандартна: спальні корпуси, медпункт, майданчики, їдальня на 300 осіб. Харчування – п’ятиразове.

Тривалість зміни – 21 день. Вартість – 165 грн. за добу.

«Вогник», Азовське море, коса Пересип, с. Кирилівка.

Табір Вогник

Яскравий та незабутній відпочинок у «Вогнику» – це не просто пляж та море, а мало не щоденні шоу, створені самими юними відпочивальниками, де вони ж – у головних ролях та причетні до режисури. Заняття спортом майже як у професіоналів – теніс, легка атлетика, волейбол.

Харчування п’ятиразове з обов’язковими свіжими овочами та фруктами в меню. Зміна – 21 день, вартість – 3 170 грн.

«Перлина», Чорне море, сел. Чорноморка Миколаївської обл.

Табір Перлина

Вік тутешніх відпочивальників – від 7 до 16 років. Напрямок – загальне оздоровлення та спортивне тренування. Якщо треба добряче підкачати м’ язи чи «набити руку» у вправах з м’ячем , то це – у «Перлину». Комфортабельні номери на 2-6 чоловік, територія, що охороняється, свій пляж, калорійна та смачна їжа – що ще треба для гарного відпочинку?

Вартість перебування (21 день) – від 5 500 до 6 900 грн. Можливе скорочення терміну перебування до 14 днів.

Табори та санаторії в горах та лісах

«Перспектива», Пуща-Водиця, Київська обл.

Літній табір Перспектива

Чисте повітря, чиста вода та чистесенький пісок на пляжі – це ще не всі принади тутешнього відпочинку. Чиста англійська вимова після табору та чисті позитивні емоції від захопливих розваг. Тут навчаються, граючись. Дитина отримує не лише оздоровлення, а й певну базу знань.

Відпочинок розділений на шість змін, вартість перебування – 5 880 грн.

«Чертур», Карпати, с. Явора.

Літній табір Чертур

Звичайнісінький комфортабельний готель на літо дещо перекваліфіковується і стає комфортабельним дитячим табором англомовного напрямку. Досвідчені викладачі, абсолютне англомовне середовище, проведення справжніх «дорослих» конференцій, увага до кожної дитини , плюс п’ятиразове калорійне харчування та розваги.
Вартість – 4 990 грн. за зміну.

Туристична сфера0 comments

Залишити коментар