close x

Ейфелева вежа в Харкові

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Харків’янам пощастило – для того, щоб освідчитися в коханні біля Ейфелевої вежі, їм не потрібно їхати в Париж. Досить дістатися до комплексу «Шато Ледо», де в 2012 відкрили зменшену копію цієї французької пам’ятки. Відкриття відбулось до Дня Святого Валентина.

Ейфелева вежа в Харкові

Ініціатор будівництва – не Ейфель або його нащадки, а новий харківський торгівельно-розважальний центр «Французький бульвар», який відкрився неподалік від Салтівського шосе у перетину з вулицею академіка Павлова. Така практика – будувати цікаві архітектурні форми біля розважальних центрів – прийнята в усьому світі, так що можна сказати, що Україна активно підтягується до світових стандартів.

Вежа вже встигла стати пам’яткою Харкова, адже вона є точною копією вежі в Парижі. Правда, вона в десять разів менше – всього 35 метрів (Ейфелева вежа в Парижі заввишки 324 м).

Цікаві факти:

  • На будівництво витрачено 35 тон металу;
  • Висота вежі 35 м;
  • На другому поверсі є оглядовий майданчик.

Освідчитись в коханні біля Ейфелевої вежі можуть не тільки харків’яни, а й усі бажаючі туристи, варто лише забронювати заздалегідь номер в готелі або хостелі, яких в Харкові чимало.

Ейфелева вежа в Харкові

Ейфелева вежа в Харкові

Ейфелева вежа в Харкові

Ейфелева вежа в Харкові

Ейфелева вежа в Харкові

Ейфелева вежа в Києві

Столиця вирішила не відставати від Харкова і побудувала свою “Ейфелеву вежу”. На її створення пішло близько двох місяців і помилуватися на 16-метрову красуню в Києві можна у “Французькому кварталі” за адресою: вулиця Анрі Барбюса, 52/1.

Ейфелева вежа в Києві

Цікаві місця України0 comments

Залишити коментар