close x

Франкфурт-на-Майні

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Франкфурт-на-Майні – дуже красиве місто, якому слід приділити не кілька годин, а кілька тижнів.
В найбільшому аеропорті Німеччини між двома величезними терміналами курсує невеликий поїзд SKY Line, який складається з двох вагончиків, в яких відсутній машиніст – вони їдуть самі.

Ратуша на головній площі міста

Швидко приїхавши в потрібну будівлю, попадемо в метро. Метро в Німеччині різко відрізняється від свого українського побратима. По-перше, в нього можна потрапити прямо із терміналу аеропорту і добратися як до центру міста, так і до окраїн. По-друге, в ньому всього дві гілки S і U, по яким курсують потяги з різними номерами, і відповідно різними маршрутами.

Панорама Фракфурту

Приблизно через 15-20 хвилин поїздки попадаємо в центр Франкфурта на станцію «Konstablerwache». В цьому районі розташовано безліч магазинів і невеликих кафе.

Якщо маєте бажання щось купити і будете вивозити свої покупки з країни, то слід не забути оформити Tax-free. В цьому випадку в аеропорту вам повернуть приблизно від п’яти до десяти відсотків вартості товарів.

Відвідавши магазини, спускайтесь ближче до майдану і ви потрапите на вулицю Ремер. Старовинна ратуша – беззаперечно, окраса старого міста і один із символів Франкфурта-на-Майні. В центрі площі велично підноситься Фонтан правосуддя. Основу фонтану представляє восьмигранна чаша з червоного піщаника. Вона буквально потопає в квітках і зелені. В центрі, на високому постаменті, можна побачити скульптуру самої богині Юстиції.

Ратуша та фонтан правосуддя

Трохи нижче знаходиться протестантська церква Святого Миколая дванадцятого століття. Будівля стільки разів реконструювалась, тому від дванадцятого століття, на ній, здається, нічого не залишилось.

Собор Святого Миколая в Франкфурті

Далі йде імператорський собор Святого Варфоламея – самий значний історичний пам’ятник центру Франкфурта. Височенну вежу з годинником видно зі всіх частин міста. Красиву стародавню споруду зі всіх сторін затиснули сучасні будівлі.

Собор Святого Варфоломея

Старе місто – дивно спокійне і чисте місто. Тут хочеться бродити годинами, забувши про те, що, як завжди, потрібно поспішати…
Стародавні стіни домів зі статуями рицарів і Святих. Вони раніше, в ті давні часи, схоже, нікуди не квапились.
Пройшовшись трохи нижче, ви побачите величну річку Майн. Ця річка багато побачила.
На другій стороні Майна знаходиться Богоявленська церква – ще один із символів міста.
На набережній є пристань, і можна здійснити водну прогулянку. Тільки не забудьте теплі речі, тому що в гостинному Франкфурті в липні буває і +13.

Різдво в Франфурті

Головна площа Франкфурту на Різдво

Різдво в Франфурті

Археологічний сад в Франфурті

Є у Франкфурті також цікава пам’ятка – Археологічний сад. Потрапити на його територію можна абсолютно вільно. Огляд займе не дуже багато часу, оскільки сад має невелику площу. Після Другої світової війни на території, де розташований теперішній Археологічний сад, були проведені розкопки і знайдені залишки кількох древніх споруд, які відносяться до різних епох. Так, тут є залишки римського поселення, палацу Каролінгів і середньовічного погребу. Щоб уявити собі як виглядали ці споруди колись, на території саду встановлені бронзові макети. Сам Археологічний сад був відкритий для вільного доступу на початку сімдесятих років минулого сторіччя.

Археологічний сад

Археологічний сад

Німеччина0 comments

Залишити коментар