close x

Гаваї. Найгарячіший штат Америки

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook


[ad#big336] Посеред Тихого океану, в 3700 кілометрах від континентальної частини Америки, розташувалися Гавайські острова – відомий в усьому світі острівний курорт, а за сумісництвом – 50-й штат США. Але 50 – це лише порядковий номер штату за датою його заснування. А от, наприклад, в плані туризму – це штат номер один. Незважаючи на те, що Гаваї – найвіддаленіша від континенту група островів в усьому світі, це аж ніяк не робить їх самими дикими – дуже навіть навпаки, цивілізації тут хоч відбавляй.

Гаваї

Географічно Гаваї представляють собою групу островів, яка включає 24 великих острови і незлічену кількість невеликих острівців, що займають величезну площу в центрі Тихого океану.

Починається архіпелаг островом Гаваї на півночі і завершується островом Океанський на південно-сході. На ділі ж люди називають це місце земним раєм – звичайно ж, за його фантастичну, часом навіть неземну красу. Тут дуже підходящий для курортів клімат – м’який тропічний, упереміш з морським. Це робить Гавайські острови всесезонним курортом. У будь-якому місяці року температура не виходить за межі +32 градусів і не опускається нижче +16 градусів. Природно, трохи холодніше у високогірних районах, а на кількох невеликих островах в зимові місяці навіть випадає сніг. Однак це не дуже часте явище й тримається він не довго.

Гаваї

Химерним жартом природи і однією з головних особливостей Гавайського архіпелагу є той факт, що він, по сутності, являє собою верхівку величезного підводного вулканічного хребта, однак, на більшій частині островів вулкани вже неактивні. Хоча любителям подібних явищ природи варто відвідати Національний Парк Гавайські вулкани на однойменному острові, де вулкани все ще активні. Окремих коментарів заслуговує і місцева рослинність. Вона по-справжньому унікальна, адже 90% флори Гаваїв більше ніде в світі не зустрічається.

Але що ж перетворило далекі від решти світу острова в найбільш відвідуваний і популярний куточок на планеті, зробивши його символом якості та елітарності? У першу чергу – це пляжі, найважливіша частина будь-якого морського курорту. Ведучі мову про пляжі, оідразу ж у пам’яті спливає район Вайкікі. З одного боку океаном він обмежений океаном, з двох інших – каналом, а на півночі він впирається в згаслий вулкан. І все це прямо в столиці Гавайських островів – місті Гонолулу.

Гонолулу, до слова, дуже цікавий своїм контрастом: від рідкісних видів рослин до хмарочосів тут всього кілька метрів, пляжі мирно співіснують з сучасними автострадами, а чоловіки в ділових смокінгах і жінки в бікіні в двох кроках одне від одного – це природне явище. Повертаючись же до пляжної інфраструктури, крім Вайкікі на островах існує незліченна кількість інших пляжів, у тому числі, унікальні білі, чорні та зелені піщані пляжі. І їх різноманіття не повинно дивувати, адже до складу архіпелагу входить 161 острів.

Окремої уваги заслуговує те, що тут за десятиріччя склалась прекрасна і розвинена інфраструктура, а також сектор послуг. Сьогодні на Гаваях можна знайти дійсно величезну кількість першокласних готелів “5 зірок”, що порадують гурманів своїм найширшим вибором дуже смачною їжею ресторацій, а також любителів розважальних закладів. Крім того, острови дивують своїм різноманіттям можливостей для активного відпочинку. Спорт тут взагалі буквально на кожному кроці. Особливо розвинені серфінг, дайвінг і гольф.

Гаваї

Слід зазначити, що кожен острів має свій власне обличчя і запам’ятається відпочиваючим по-своєму. Наприклад, на Оаху щосили кипить туристичне життя, тому ніяких особливо усамотнених місць тут не зустрінеш. Зате на противагу є маса незаселених дрібних і порівняно дрібних островів, де легко сховатися від інших відпочиваючих і, звичайно, місцевих жителів. Деякі острови більше підходять для заспокоєння під сонечком на пляжі, а інші, зі своїми буйними хвилями, притягають на пляж виключно серферів і інших любителів екстриму.

Гавайські острови – ідеальне місце для тих, хто весь свій відпочинок збирається нічого не робити, лежачи в гамаку або на пляжі в умовах ідеального комфорту і висококласного сервісу.

США0 comments

Залишити коментар