close x

Плавучий готель з підводними номерами в Занзібарі

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Ви, напевно, вже мрієте відвідати Manta Resort, новий оазис відпочинку в Занзібарі – тому що, в готелі Manta Resort ви можете отримати незабутні відчуття від перебування в плавучому готелі всього в декількох сотнях метрів від берега моря. Родзинка цього готелю – підводна спальна кімната, яка спроектована для спостереження за рибами.

Підводний готель Manta Resort

Це називається підводний номер. Крихітний плавучий острів має три рівня для щасливчиків, які тут відпочивають. На рівні води є місце для прийняття сонячних ванн і ресторація, а майданчик вище ще більше підійде для отримання відмінної засмаги і спостереження за зірками вночі.

риби поруч з готелем

Реальна привабливість полягає в номері, який знаходиться під водою, де спальня розташована нижче рівня моря. З вікнами на всі сторони світу і освітленням води в нічний час, ви можете визирнути з вікна прямо в Індійський океан і побачити все, починаючи від риби – молота до гігантського восьминога. Як вам тепер сподобається спати з рибами?

Підводний номер всередині

Провести ніч в підводному номері – задоволення не з дешевих, вартість ночі в такому номері складе $1500. Але це також дає вам повний доступ до іншої частини курорту на суші. Екзотичне місце також відмінно підходить для підводного плавання і сафарі. А якщо серйозно, власний плавучий острів з підводною спальнею? Хіба захочеться звідси їхати?

Підводний номер

на даху

Вид з висоти пташиного льоту

Вид з висоти пташиного льоту

риби вночі

Місцерозташування готелю

Африка0 comments

Залишити коментар