close x

Курорт Хургада. Єгипетське море і чарівний підводний світ

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook


Хургада – улюблений курорт туристів зі всього світу, який відрізняється своєю демократичністю, доступністю і особливою атмосферою, поєднує в собі і розслабленість Сходу і динамічний ритм індустрії туризму – те, на чому живе це містечко і що приваблює сюди людей звідусіль.

Днем життя міста нібито завмирає, але зате з настанням темряви скрізь чути звуки музики, відкриті ресторани і магазини, життя кипить, і замовкає лише під ранок.

Хургада

Унікальні коралові рифи тягнуться вздовж всього узбережжя, що дає можливість туристам практично не виходячи з готелю, насолоджуватися підводним світом цілий рік. [ad#banner]Температура води тут влітку сягає +27 градусів, а взимку не опускається нижче +20 ° С. Хургада – це також центр дайвінгу, серфінгу і кайтінга. Тут часто проводяться чемпіонати різних країн з водних видів спорту. Це ще і прекрасна відправна точка для маршрутів по Стародавньому Єгипту.

Кораловий ріф в Хургаді

Хургада була заснована на початку 20 століття, але довгий час залишалася маленьким рибальським селом (нині це порт), але першими про неї заговорили британські нафтовики. Перші ж представники Росії (тоді СРСР) з’явилися тут у 1960-х роках, коли Єгипет і Ізраїль ворогували. Хургада стала важливим стратегічним об’єктом і довгий час її нинішній міжнародний аеропорт був радянським військовим аеропортом.

Хургада
На сьогоднішній вигляд курорту вплинула та обставина, що Урядом була розроблена програма з переселення бедуїнів з пустелі в місто. Для них були побудовані будинки, але зробити, таким чином, осілими вдалося тільки частину бедуїнів. В основному, вони так і продовжують жити в пустелі.

Готелі в Хургаді
Сучасна Хургада – це постійно розвиваючийся курорт. Кожен місяць виростають все нові і нові будинки, ведеться розширення міста і уздовж моря і вглиб пустелі. Вільну земельну ділянку зараз просто не знайти. Відбувається освоєння нових районів, таких як Сахл Ель Хашиш і Макаді (поруч з готелем «Оберой»)

Готель Синдбад в Хургаді
Перший готель “Sheraton” був побудований в 1974 році (на даний момент він припинив своє існування). У той час 1 квадратний метр землі коштував 1 фунт.

Зараз курорт на Червоному морі нараховує більше 200 готелів – від 2-зіркових до представників світових мереж готелів таких як «Marriott», «Hilton», «Inter continental», «Oberoi» та інші.

Риф поблизу Хургади
[ad#banner]Сьогодні Хургада – столиця провінції Червоне море. Бурхливий розвиток туризму підтримується урядом Єгипту і курорт оголошений розвивається територією, внаслідок чого для підприємців тут діють особливі пільги. А для місцевого населення будуються комфортабельні багатоповерхівки, в яких молоді сім’ї та державні службовці можуть отримати квартири на березі Червоного моря в кредит.

У сучасній Хургаді є кілька інтернаціональних шкіл, безліч дитячих садів з іноземним менеджментом, одних росіян тут проживає близько 7 тисяч чоловік. Працюють мережі великих супермаркетів і бутиків. Безумовно, тут є все і для життя і для відпочинку!

Мапа Хургади

Карта Хургади

Єгипет0 comments

Залишити коментар