close x

Блакитне місто Хускар в Іспанії

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook


Всім відоме блакитне місто, що в Марокко, але є ще одне місто такого кольору. Загублене в горах біля Ронди в Іспанії, село стало знамените завдяки перефарбовуванню всіх будинків в блакитний колір для зйомок фільму “Смурфі”.

Гориста місцевість навколо Ронди відома своїми білими селами. Хускар протягом століть був одним з цих сіл. А початок історії села губиться в середніх віках.

Хускар

Как добраться до Хускара

Прежде всего вам нужно прилететь в Испанию. Для этого купите испанскую визу и билет на самолет, и вы на месте!

Хускар знаходиться всього в 25 кілометрах від Ронди і 144 кілометрах від Малаги. По дорозі в село, туристи зможуть насолодитися чудовими видами з гірського серпантину, що веде в Ронду з узбережжя.
Хускар
Гуляючи по селу, то й діло можна прочитати історичні довідки про жителів села, написані на керамічних плитках. Одна з них розповідає про мосарабського воїна, який жив у X столітті, який ймовірно був звідси родом.

Село зовсім мале – в ньому живе трохи більше 200 чоловік, і населення його стабільно зменшувалось, однак, є надія, що якась подія сприятиме зміні цього тренда. Багато хто може резонно зауважити, що ця подія багато в чому йде в розріз з історією поселення, але факт залишається фактом: популярність села неймовірно зросла після того, як кінокомпанія Соні Пікчерз вибрала Хускар для просування свого фільму “Смурфі”.
Хускар
Треба зауважити, що завдяки цій кампанії, Хускар раптово перестав бути білим селом, ставши селом блакитним. Стіни всіх будинків в селі пофарбовані в той же небесно-блакитний колір, що й герої коміксів бельгійського художника Пейо, що послужили основою однойменної кінокартини.

У Хускарі відзначаються традиційні для Іспанії свята – Ромеро, лютневий карнавал, процесії пасхального тижня. У листопаді тут проходить і більш рідкісний і дивовижний захід – Мікологічні дні, присвячені грибам, зростаючим в долині річки Хеналь.
Хускар
Село може повихвалятись і тим фактом, що в ньому була відкрита перша в Іспанії фабрика по виробництву жерсті. Однак, починаючи з 2011 року, воно в першу чергу відоме туристам усього світу, як село Смурфів.

Іспанія0 comments

Залишити коментар