close x

Іллічівськ – місто троянд і фонтанів

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Усього в 25 кілометрах від Одеси уздовж Чорноморського узбережжя розташувалось молоде, але привабливе для туризму місто Іллічівськ. Його історія налічує всього 36 років. Однак за такий короткий період Іллічівськ зумів не тільки розширити свої кордони в 4 рази, але і придбати статус курортного міста, надавши поняттю «екологічний туризм» своє, особливе звучання.

Якщо Одеса пишається своїми каштанами, то Іллічівськ по праву може носити ім’я міста троянд. Таку кількість троянд, зібраних в одному місці, навіть важко уявити. Жителі міста з любов’ю піклуються про красу Іллічівська, прикрашаючи його клумби, парки і набережну самими дивовижними різновидами цих прекрасних квітів. Іллічівськ посідає друге місце в Україні по чистоті своїх вулиць та розвитку інфраструктури. Тут не зустрінеш традиційних трамваїв і тролейбусів. В Іллічівську створена безпрецедентна служба таксі, яка прийме замовлення і відвезе в будь-яку точку міста за символічну плату, рівну вартості проїзду в маршрутному таксі.

Море в городе очень чистое и прозрачное в дни, когда нет сильних волн. Вас ждет очень разнообразный отдых в Ильичевске. Здесь есть и аттракционы для детей, и сугубо взрослые увеселения. Гордость города – маленькие уютные гостиницы, скрытые в зелени между высотками.

Нічне життя Іллічівська може зрівнятися з будь-яким мегаполісом: дискотеки, ресторани і нічні клуби не перестають дивувати своїх гостей ексклюзивним стилем архітектури та якістю наданих розваг. Відвідувачі «Метрополісу», «Того» і «Мартініки» прямо після закінчення спекотної програми зможуть відчути прохолоду Чорного моря, що плескається у перил цих закладів.
Іллічівськ відомий своєю набережною і фонтанами, чистотою пляжів і прозорістю морської води. Затишний готель «Моряк» відкриє свої двері для будь-якого гостя, профілакторій «Чайка» допоможе позбутися від хвороб, а турбази та кемпінги, які зручно розташувалися на першій береговій лінії, порадують туристів висококласним обслуговуванням і низькими цінами.

Місто Іллічівськ є найбільшим торговим портом України, великим рибним портом і базою рибопромислової флотилії під назвою «Антарктика», а також промисловим і машинобудівним центром. Іллічівськ розташований в п’ятнадцяти кілометрах на південь від Одеси на березі одеської затоки в курортній зоні відпочинку.
Іллічівськ посідає одне з провідних місць в Україні за кількістю зелених насаджень на одного жителя. У цьому місті можна не лише гідно провести відпочинок на пляжі, а й весело потанцювати в нічних клубах біля моря.
А щоб урізноманітнити свою культурну життя можна відвідати музей порцеляни, який вважається одним з найбільш унікальних музеїв в Україні. У колекцію музею входять вироби з порцеляни 18-19 століть заводів Україні і Росії.

Літня пора – найбільш відвідуваний туристами період. Ціни злітають на ринку як індекс Доу-Джонса, в супермаркетах пробитися до каси можна тільки якщо ти президент, всі стовпи обвішано пропозиціями аренди квартир, кімнат, койко-місць, а приїжджі ходять натовпами, позіхаючи і фотографуючись біля кожного стовпа, машин стає більше ніж людей, але вони не їздять по дорогах, а стоять, понуро нагріваючись під розпеченим сонцем, чекаючи своїх засмаглих і відпочиваючих господарів.

Цікаві місця України0 comments

Залишити коментар