close x

Відпочинок в Карпатах взимку

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook


Карпати – це мальовничий куточок казкових зелених лісів, засніжених гірських схилів, дивовижно чистого повітря, прозорих озер і стрімких гірських річок. Відпочинок в Карпатах прекрасний за будь-якої пори року.

Взимку та влітку цей край дарує своїм гостям дуже красиві хвойні та букові ліси, луки, снігові вершини, що справляють незабутнє враження. Карпати пропонують своїм гостям відпочинок на будь-який смак.

Драгобрат
Це тури на бальнеологічні курорти, гірськолижні курорти для отдых в Карпатах, сходження на вершини, кінні та піші тури в Карпати, водний туризм, полювання, рибалка і дуже цікаві екскурсії. Для відпочинку в Карпатах є всі умови. Незважаючи на велику кількість сонячних днів, сніг у горах лежить п’ять місяців у році, це дає можливість любителям зимових видів спорту, особливо гірських лиж та сноубордингу, добре відпочити. Безліч гірськолижних трас різної складності дозволять відкрити для себе світ спортивного туризму. У Карпатах розташовано багато лижних баз. Практично всі великі карпатські річки придатні для сплавів, але при цьому вони все невисокого ступеню складності.

Драгобрат

Ще нещодавно гірськолижний відпочинок асоціювався в українців виключно з альпійськими гірськолижними курортами. Ситуація докорінно змінилася з будівництвом в українських Карпатах сучасних комплексів, що за якістю схилів та рівнем розвитку інфраструктури не поступаються європейським. Головні гірськолижні курорти України розташовані у Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях на території хребтів Чорногори, Бескиди, Свидовецький і ін. В основному вони представляють собою маленькі мальовничі селища в 5 – 6 км від підйомників. Останні еволюціонували від бугельних до мультікресельних зовсім нещодавно, працюють безперервно і обслуговують по кілька тисяч туристів на годину.

Карпати

Самий популярний курорт Україні “Буковель” знаходиться в селі Поляниця неподалік від міста Яремче в Івано-Франківській області. Траси тут висвітлені та з’єднані між собою, а підготовані вони спеціальною технікою.

“Буковель” – це 50 км першокласних трас (17 синіх, 42 червоних і 7 чорних), 15 підйомників і найсучасніша серед інших українських курортів інфраструктура.

Курорт “Славське” об’єднує гірськолижні зони 5 карпатських висот: Тростян, Погар, Кремінь, Високих верх (село Волосянка) і Менчіл. До послуг відпочиваючих: крісельні та бугельні підйомники, доглянуті освітлені траси, розміщення будь-якого рівня комфорту, пункти прокату гірськолижного спорядження.

Славське

У Закарпатській області популярністю користується курорт “Драгобрат” – самий високогірний в Україні, знаходиться на висоті 1300-1400 метрів. У долині Драгобрат знаходяться село Ясіня, де можна зручно розміститися в безпосередній близькості від підйомників. На курорті є траси будь-якого рівня складності від навчальних до екстримальних.

Карпати

[ad#big336] Також популярні тури в Карпати для оздоровлення та лікування. Санаторії Карпат і Закарпаття розташовані в екологічно чистих курортних зонах. Курортні ресурси Карпат різноманітні та унікальні. Хлоридно-сульфатні, натрієві, вуглекислі мінеральні джерела, сприятливий клімат і лікувальні бруди благодійно впливають на здоров’я людини. Тут успішно лікують захворювання шлунково-кишкового тракту, опорно-рухового апарату, серцево-судинної, нервової, ендокринної системи, гінекологічні захворювання та хвороби шкіри. Відпочинок в Карпатах дозволить познайомитись з колоритною культурою і цікавою історією цього краю. Карпати змальовані в легендах і оспівані в поезії. Відпочинок в Карпатах завжди незабутній.

Цікаві місця України1 comment

One Comment
  1. Рост коментує:

    Чудова статья! Дякую автору

Залишити коментар