close x

Екскурсії в Києві. Можливі варіанти

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Основні екскурсії, що проводяться в Києві

Київ ввечері

 Оглядова екскурсія по місту

Автобусна екскурсія тривалістю 2.5 години

Екскурсійні тури до Києва – стародавню столицю могутньої середньовічної держави Київської Русі. Княже місто, де зародилися і сформувалися витоки слов’янської державності, центр виникнення і розвитку Православ’я, головні святині якого і понині, через століття тягнуть сотні тисяч паломників. Квітуче місто-сад, що розкинувся над сивим, повноводним Дніпром. Місто Михайла Булгакова, Врубеля, сотень письменників, поетів і художників, тисяч талановитих трудівників, які принесли славу своїй землі. Місто каштанів, пахучою бузку, тінистих алей, привітних і доброзичливих киян. І все це столиця сучасної України – Київ, який залишиться у Вашій пам’яті назавжди.

Понад Дніпром

Маршрут проходить по центральних вулицях і площах, захоплюючи територію стародавнього Києва, Подолу і Печерська, набережної Дніпра. Ви побачите: Майдан Незалежності, Володимирський собор, Оперний театр, Київський Національний університет ім. Т.Г. Шевченка та парк Шевченка, Софійський собор і пам’ятник Б. Хмельницькому, Михайлівський Золотоверхий собор і пам’ятник княгині Ользі, фунікулер, Києво-Могилянську академію та Гостинний двір, монумент засновникам міста, монумент «Батьківщина-мати» та багато іншого …

Національний історико-культурний заповідник «Києво-печерська лавра»

Пішохідна екскурсія тривалістю 2.5 години

У вас є можливість відвідати одне з найсвятіших місць серед європейських православних святинь. Києво-Печерську Лавру по праву можна назвати оплотом культурного і духовного життя всієї Київської Русі.
Києво-Печерська Лавра заснована в 1051 році преподобними Антонієм і Феодосієм Печерськими, займає територію понад 24 га, внесена до списку пам’яток світової спадщини ЮНЕСКО.

Лавра

Кожен куточок території Лаври вражає значимістю, цілісністю архітектурного ансамблю (понад 80 пам’ятників – церков, печер, музеїв) і незвичністю природного ландшафту. На території Києво-Печерської Лаври можна насолодитися також прекрасними видами Києва і Дніпра.
Екскурсія передбачає огляд території музею-заповідника («верхньої Лаври» – Успенський Собор, дзвіниця, оглядовий майданчик) з відвідуванням Троїцької Надбрамної церкви (12 століття), Трапезної церкви. На верхній території за доп. плату можна відвідати виставку мікромініатюр («підкована» блоха …), музей історичних коштовностей (знаменита «Скіфська пектораль» …). Відвідування території діючого чоловічого монастиря (печери Ближні і Дальні, св. Джерела Антонія і Феодосія) самостійно, у супроводі груповода.
Екскурсії на території монастиря не проводяться. Для груп паломників є можливість замовити монастирського провідника.
Важливо! Жінкам необхідно мати головні убори, бажано спідниці.

Національний заповідник «Софія київська»

Пішохідна екскурсія тривалістю 1 година

«Софія Київська» – знаменитий архітектурний комплекс XI-XVIII століть. Його центральна споруда – всесвітньо відомий собор серед стародавніх храмів Східної Європи, знаменитий шедевр архітектури, фрескового живопису і мозаїчного мистецтва, був побудований в 1037 році, за переказами, на тому місці, де Ярослав Мудрий отримав рішучу перемогу над печенігами. Вас підкорять мозаїчні твори, які стоять в одному ряду з мозаїками Равенни та Венеції, найзначнішою з яких є зображення Богородиці Оранти – «Нерушимою стіни» столиці.
Велична дзвіниця, двоповерховий палац-резиденція київських митрополитів, Софіївська бурса, Христо-Різдвяна церква – гідне доповнення ансамблю Софіївського собору.

Софія Київська

Парк з численними зеленими насадженнями, а так само дерева рідких порід, що збереглися до наших часів, безсумнівно, порадують і дорослих і дітей.
Свята Софія включена в список пам’ятників світової спадщини ЮНЕСКО.

«Стародавній Київ»

Пешеходные экскурсии в Киев продолжительностью 3 часа

Пішохідна екскурсія «Стародавній Київ» ознайомить Вас з героїчним і легендарним минулим стародавнього Києва. Ви познайомитеся з «містом Володимира і Ярослава Мудрого», з пам’ятниками 11-12 століть (парадний в’їзд на «місто Ярослава» – Золоті ворота, перлинами архітектури XII століття Софіївським собором і Михайлівським Золотоверхим собором, з найдавнішою частиною Києва – Дитинцем).

Золоті ворота

Прекрасним доповненням до екскурсії стане відвідування Андріївського узвозу, який став справді культовою вулицею для киян і гостей міста. Насолоджуйтеся вишуканістю Андріївської церкви, романтичністю «Замку Річарда – Левине Серце», пориньте в життя героїв романів Булгакова в музеї Михайла Булгакова «Будинок Турбіних». І, нарешті, Ви не знайдете кращого місця для купівлі сувенірів, ніж Андріївський узвіз.

Музей народної архітектури та побуту («Пирогово»)

Автобусна екскурсія загальною тривалістю 3-4 години, тривалість екскурсії 1.5 години

«Вся Україна за один день» – так можна характеризувати відвідування цього музею під відкритим небом. Національний музей-заповідник народної культури, архітектури і побуту «Пирогово» заснований в 1969 році. На площі 150 га серед мальовничого ландшафту встановлено більше 300 експонатів, які знайомлять відвідувачів з архітектурою українських сіл, селянським побутом і народною творчістю українців. Ви побачите, чим відрізняються Карпати від Полісся, Поділля від Закарпаття та ін Українські хати (більшість споруд перевезено з різних куточків України), млини, церкви, предмети побуту, вироби народних умільців – все це розкриє для Вас душу українського народу. Символом хліборобної Україні став пагорб із вітряними млинами. У «Пирогово» зібрана величезна колекція народного одягу, меблів, дерев’яного і глиняного посуду, чоловічого та жіночого одягу, одна з кращих колекцій народних музичних інструментів.

Пирогово

На території музею можна не тільки насолодитися чудовими видами, а й непогано відпочити і поїсти. Зайдіть в «шинок» або «Кулішна». Численні затишні ресторани з національною українською кухнею гостинно запропонують гостям покуштувати справжній український борщ, приготовлений у печі, деруни в сметані або зі шкварками, вареники, рибу, фаршировану за особливим рецептом, м’ясо, приготоване на відкритому вогні, домашні соління …
Покрутіть гончарний круг, прокотитеся на конях по околицях, подихайте чистим повітрям – і Ви захочете повернутися сюди ще не раз.

По старих вулицях Подолу

Пішохідна екскурсія тривалістю 2 години

«Без Подолу Київ неможливий» – цими словами виражається безмірна любов до одного з трьох найпопулярніших районів міста, який здавна був і багато в чому залишається ремісничим районом. Праця ремісників, торгівля купців, засідання в магістраті «батьків міста», молитви в численних парафіяльних церквах різних громад – все це поєдналося на Подолі. А ще перша академія в Східній Європі (Києво-Могилянська), сонячні годинники двохсотлітньої давності, перша в Києві аптека, найдавніший в Києві жіночий Фролівський монастир, перший в Російській імперії трамвай, Контрактовий ярмарок.
Відвідання Флорівського монастиря познайомить вас з незвичайною історією цього найстарішого в Києві жіночого монастиря, його таємницями, легендами. Крім того, Ви відвідаєте могилу святої Варвари та чудодійне джерело.

Вечірній Київ

Архітектурні перлини Печерська

Пішохідна екскурсія тривалістю 2 години

Затишний, вишуканий, доглянутий – все це найпрестижніший, аристократичний район Києва, де жили вищі посадові особи краю і губернії, облаштовувалися особняки місцевих багатіїв. Ефектні старовинні особняки вразять вашу уяву. Багатьом з цих особняків дані цікаві прізвиська: «Шоколадний будиночок», «Будинок з каріатидами», «Будинок плачучої вдови», «Будинок з химерами». Ви ознайомитеся з головними державними установами Україні: Верховною Радою України, Кабінетом Міністрів України, Національним банком України.

Цікаві місця Києва0 comments

Залишити коментар