close x

Цікаві місця Києва. Музеї

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Музей Води

Музей Води – один з новітніх і найпопулярніших музеїв Києва, який знаходиться в самому центрі столиці України, в будівлі першої міської водонапірної вежі, побудованої у 1872 – 1876 р. Башта ця сама по собі є пам’яткою – пам’ятником архітектури XIX століття.
вул. М. Грушевського, 1в, парк “Хрещатий”.

Музей Води

Музей-Аптека

Музей-Аптека в Києві була відкрита в 1986 році. Експонати для музею збиралися по всій Україні. Експозиція присвячена історії української фармацевтики та аптечної справи. На вітринах музею розташувався посуд для приготування трав’яних сумішей, всілякі банки і склянки для лікарських препаратів, старовинні рецепти, інструменти фармацевтів минулих століть, заспиртовані змії і краби і безліч інших цікавих речей. У підвальному приміщенні музею знаходяться інсталяції – підвал алхіміка і хата знахарки.
вул. Притисько-Микільська, 7.


Музей-Аптека

Музей російського мистецтва

Київський музей російського мистецтва-один з найбільших художніх музеїв на Україну. Відкритий в 1922 році. Спочатку називався “Київська картинна галерея”. Музей був створений на основі націоналізації великих приватних колекцій, а в пізні роки поповнювався з музейних фондів Москви і Санкт-Петербурга. У ньому зібрані, головним чином твори російських майстрів другої половини 19 ст., А також мистецтво стародавньої Русі, 18-го і 20-го століть. Також представлені твори графіки та скульптури 19-20 ст.
Терещенківська, 9.

Музей російського мистецтва

Музей Великої Вітчизняної Війни 1941-45 рр.

У червні 1943 року, в розпал битви за визволення України, її урядом було прийнято рішення про створення республіканського музею Вітчизняної війни українського народу.
Метро Арсенальна

Музей Великої Вітчизняної Війни

Мистецький Арсенал

Музейний комплекс «Мистецький Арсенал», включає в себе три рівні експозицій.
Перший рівень – інтерактивний, розрахований на широкі верстви населення, на приїжджих, у тому числі тих, хто про Україну не має серйозного уявлення, але хоче його отримати максимально коротко і яскраво. Допоможуть у цьому мультимедійні засоби, так звані «touch screens» – екрани, на яких самому можна шукати потрібну інформацію в тому обсязі, в якому зможеш її засвоїти.
вул. І. Мазепи (колишня Січневого повстання), 30

Мистецький Арсенал

Київ в мініатюрі

Дуже захоплююча прогулянка може вийти якщо оглянути всі найцікавіші архітектурні будови Києва за 30-40 хвилин. Тут можна побачити центр Києва з вулицею Хрещатик, Майдан Незалежності з машинами, людьми, деревами, клумбами і фонтанами …
Броварський Проспект 9в

Київ в мініатюрі

Державний музей Тараса Шевченка

Музей відомого українського поета, письменника і художника Тараса Шевченка заснована у 1943 році, відразу ж після визволення Києва від німецьких захватчіков.Коллекція особистих речей Тараса Шевченка і документів нараховує більше 70000 експонатів, що відображають талант і творчість великого пісателя.В експозиції представлені автографи та особисті речі Шевченка, його живопис і графіка, книги, фотознімки.
бульв. Т. Шевченка 12

Музей історичних скарбів і коштовностей Україні

У невеликому двоповерховому будиночку XVII – XVIII століть на території Києво-Печерської лаври знаходиться «Золота скарбниця України» – музей історичних коштовностей, філія Національного музею історії України. В основу колекції лягло збори найдавніших дорогоцінних експонатів Богдана Івановича Ханенка (1848 – 1917 рр..) – Відомого київського мецената м колекціонера, який став організатором створення в Києві музею мистецтв.
вул. Івана Мазепи, 21

Музей історичних скарбів і коштовностей Україні

Київська обсерваторія

Київська обсерваторія – одна з найстаріших університетських обсерваторій в Україну, – їй понад 150 років. При обсерваторії створено музей, який можна відвідати щоб поглянути на колекцію старовинних астрономічних приладів, а також щоб помилуватися на зоряне небо в телескоп.
вул. Обсерваторна, 3

Київська обсерваторія

Музей українського декоративного мистецтва

У музеї представлені твори народного та професійного декоративного мистецтва України від XV ст. до наших днів. Це картини, посуд, рушники і килими, церковне начиння, національні костюми, козацькі трубки, великодні яйця – «писанки» та багато іншого.
вул. Івана Мазепи, 21

Геологічний музей

Музей представляє широку колекцію гірських порід та мінералів. У музеї представлені як дорогоцінні так і напівкоштовні камені. Розповідається історія їхнього освіти. Представлені різні види порід: осадові, метаморфічні, вивержені і пріродообразуемие.
вул. Б. Хмельницького 15

Зоологічний музей

Основний принцип побудови експозиції – демонстрація тварин відповідно до сучасної науково обгрунтованою системою. Доповненням до нього служить показ тварин у природній обстановці.
Біологічні групи і діорами в розділі птахів і ссавців демонструють мешканців основних біогеографічних зон Євразії, а в розділі безхребетних відображено різноманітність природних зон Світового океану від тропічних до приполярних областей.
вул. Б. Хмельницького 15

Зоологічний музей

Палеонтологічний музей

Експозиція палеонтологічного музею ілюструє розвиток життя на землі від його появи до сучасності, вона налічує понад 2000 оригінальних експонатів, велика частина з яких була знайдена на території України.
Колекція копалин матеріалів для цього музею збиралася ще з 1919 року, а в 1935 академік Підоплічко створив першу невелику палеонтологічну експозицію У Зоологічному музеї.
вул. Б. Хмельницького 15

Палеонтологічний музей

Цікаві місця Києва0 comments

Залишити коментар