close x

Цікаві місця Києва. Музеї. Частина 2

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

Музей історії автомобілів у моделях

Перший в Україні Музей історії автомобілів створений активістами “Київського клубу колекціонерів”, які зібрали експозицію з п’яти тисяч моделей. Під час екскурсії можна дізнатися історію кожної моделі. У першому залі представлені авто масштабом 1:18 і 1: 24. Тут є навіть автомобіль Гітлера з його фігуркою із пластику, а також перший автомобіль 1884 Карла Бенкса, перші боліди “Формули 1″. Є й авто – герої фільмів: машина мисливців за привидами, авто з фільму “Назад у майбутнє”, “Астон мартін” Джеймса Бонда, “Кадилак” хрещеного батька з однойменного фільму. Довершують експозицію сім машин, зроблені італійським дизайнером з кераміки.
Б-р Шевченка 1 б.
Музей історії автомобілів
Среди моделек автомобилей в музее наверняка найдутся и лимузины. Если вам очень хочется проводить экскурсии по Киеву на этих шикарных автомобилях, вам понадобится эта ссылка: лимузины в Киеве. Сайт limos.kiev.ua предлагает напрокат лимузины по приемлемым ценам.

Музей хліба

Якщо ви ще не в курсі, що наш національний хлібець – зовсім не чорний “Український”, а паляниця – то загляньте в цей музей, як це вже за чверть століття зробили вже більше трьох мільйонів чоловік.
Музей хліба існує в Києві з 1983 року. Блокадний і космічний хліб, історія вирощування зернових і знарядь праці наших предків-землеробів – від Трипілля до ХХ століття – представлені в цьому музеї.
вул. Вишгородська, 19
Музей хліба

Музей історії туалету

Один з найбільш екстравагантних музеїв Києва – «Музей історії туалету», знаходиться в стародавньої оборонної Вежі № 5, що є частиною музейного комплексу “Київська фортеця». Аналогів представленої колекції у Східній Європі немає, але про неї багато писали і показували по телебаченню. І ось тепер у киян та гостей міста з’явилася можливість відвідати цей незвичайний модний музей і самим переконатися в унікальності експозиції, а також перевірити своє почуття гумору і остаточно відкинути всі упередження щодо туалету. Розміщення експозиції туалетів у солідному історичній споруді, дозволяє, поряд з пікантними експонатами, в повною мірою ознайомитися із захоплюючою історією київської фортеці.
вул. Рибальська 22
Музей історії туалету

Музей СБУ

Цей незвичайний музей знаходиться прямо в будівлі СБУ, і потрапити туди не так вже й легко, пройдеться повозитися з паперами, перш ніж туди потрапити. І насправді це не музей, а навчальний центр з аудиторіями для молодих співробітників, де їх знайомлять з історією та діяльністю служби безпеки України і беруть присягу співробітники СБУ. У музеї представлені матеріали з різних департаментів служби.
вул. Володимирська, 35
Музей СБУ

Музей Авіації

У Київському музеї авіації знаходиться єдина в світі колекція бомбардувальників Ту-22, здатних нести ядерні бомби.
Музей відкрили у 2003 році – до 100-річчя авіації. Це – перший повномасштабний транспортний музей в Україні і один з найбільших за площею – більше 14 гектарів. У ньому понад 70 літаків і вертольотів. А ще – ракети, озброєння, двигуни. Цей полігон!
Медова, 1
Музей авіації

Музей пожежної справи

Мало хто знає, що найбільша пожежна частина в Європі, знаходиться не де-небудь, а в Києві. І що цікаво, при цій пожежної частини № 25 знаходиться незвичайний музей, який дає всім бажаючим унікальну можливість познайомитися з історією та сучасністю однією з найбільш відважних професій. Тут можна побачити перші пожежні автомобілі, як розвивалася техніка, дізнатися як розвивалася техніка пожежогасіння за останній більш ніж столітній період.
вул. Малиновського, 6
Музей пожежної справи

Цікаві місця Києва0 comments

Залишити коментар