close x

Озеро Луїза в Канаді

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook


Озеро Луїза (Lake Louise) розташовано в національному парку Банф в Канаді, на півдні канадських Скелястих гір. Площа озера 0,8 кв. км, довжина близько 2-х кілометрів, ширина 0,5 км.
[ad#box] Своє незвичайне яскраве забарвлення вода в ньому набула завдяки гірській породі, принесеної струмками з льодовиків. Спочатку озеро носило назву Смарагдове, але пізніше було перейменовано в озеро Луїза, на честь принцеси Луїзи – дочки королеви Вікторії і дружини генерал-губернатора канадських колоній Великобританії.

У 1882 році Том Уілсон, один з фахівців, які будували Канадську Тихоокеанську Залізну Дорогу в районі містечка Laggan (колишня назва станції Озеро Луїза), одного разу почув віддалений шум, і індіанець-провідник пояснив йому, що цей гул видає величезна «біла гора», що височіє над «озером з маленькими рибками».

Коли наступного ранку Том Уілсон відправився туди, то виявив красиве озеро, оточене величними Скелястими горами, з засніженими вершинами і яскравою зеленню лісу на мальовничих схилах. Пізніше він згадував: «Деякий час ми сиділи і мовчали, не в силах відірвати погляд від блискучої краси пейзажу, що розгорнувся у блискучого льодовика».

Озеро Луїза в Канаді

Близько озера знаходиться більша кількість маленьких озер, водоспадів і стежок до них. З екологічною обстановкою тут справи йдуть непогано, і в околицях озера спостерігається багато всякої живності.

У районі озера є ряд готелів, кемпінгів і туристичних баз. Самий великий з тутешніх готелів – п’ятизірковий Fairmont Chateau на березі Lake Louise.

Місцева туристична індустрія пропонує розваги на будь-який смак: піші, кінні та велосипедні маршрути, гольф, теніс, катання на собачих упряжках і ковзанах, альпінізм, каноє, рафтинг. Поряд з озером розташований великий гірськолижний курорт (сезон з початку листопада до середини травня).

Жителі довколишніх міст облюбували ці мальовничі місця для проведення весіль. Усі факти про Канаду кажуть, що це одна з найкрасивіших країн на нашій планеті.

Якщо ви вирішите відвідати ці місця, спочатку вам доведеться дістатися на літаку до Калгарі, а потім на автобусі (три години їзди) до селища Lake Louise і озера. Ведуча сюди залізниця зараз закрита для стандартного пасажирського транспорту, але по ній ходять спеціальні туристичні поїзди, з вікон яких можна милуватися красою парку Банф.

Канада0 comments

Залишити коментар