close x

Пам’ятки Лондона, Великобританія

Поділитись з друзями:
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Facebook

1. Лондонський Тауер — пам’ятки Лондона, Англія, Великобританія (Tower of London)

Лондонський Тауер — це середньовічна фортеця, вона, як і найкращі пам’ятки Лондона має багатовікову історію. Будівництво фортеці, що підноситься на березі річки Темза, розпочалося понад 900 років тому. Споруда призначалася для укладення впливових в’язнів, у тому числі, представників королівських родин. Тут побували і Марія Тюдор, і Анна Болейн, і Томас Мор. У певні роки вона використовувалася також як монарша резиденція. Своє основне призначення фортеця втратила тільки у середині 20 століття.

Tower of London

2. Собор Святого Павла в Лондоні — пам’ятки Лондона, Англія, Великобританія (St Paul’s Cathedral)

Якщо ваша поїздка у Лондон полягає у тому, щоб ознайомитися з унікальними архітектурними пам’ятками, зробіть подорож у центр міста до цього величного собору. Значні габарити роблять храм св. Петра, виконаний у стилях бароко і ренесанс, одним з найбільших у Європі і світі. Дата будівництва – 7 століття. Величезний інтерес викликає купол будівлі, облицьований свинцевими плитами.

St Pauls Cathedral

3. Лондонське око (London Eye)

Це найбільше колесо огляду, такі пам’ятки Лондона не можна залишати без уваги. Висота гігантського колеса огляду становить 135 метрів, у кожній з 32 кабін, виконаних цілком зі скла, працюють кондиціонери. Кількість кабінок, у формі яйця, вибрано не випадково. Воно символізує число лондонських районів (за винятком Сіті району). Колесо робить один повний круг з зупинками за пів години. За цей час ви встигнете подивитися на багато головних визначних пам’яток Лондона.

London Eye

4. Лондонський Тауерський міст (Tower Bridge)

Це ще один правильний варіант того, що подивитися у Лондоні за 1 день зобов’язаний кожен гість міста. Вік пам’ятки становить всього сотню років. Однак вона також вважається справжнім символом столиці Британії. Купивши квиток, ви зможете відвідати верхній рівень конструкції — тут гостям пропонується подивитися документальне кіно про її будівництво.

Tower Bridge

Tower Bridge

5. Букінгемський палац (Buckingham Palace) — пам’ятки Лондона, Англія, Великобританія

Королівський Букінгемський палац навіть сьогодні є домом для представників королівської сім’ї Англії. Комплекс, з прилеглою територією у 20 гектар, слід назвати міні-містом: тут є власний поліційний відділок, паб, поштове відділення. У головній будівлі налічується трохи менше ніж 800 залів, у яких трудяться 7 сотень працівників. Зверніть увагу: екскурсії по самому палацу проводяться тільки у серпні-вересні. Однак цілий рік і абсолютно безкоштовно можна спостерігати за процесом зміни королівської варти.

Buckingham Palace

Buckingham Palace

6. Музей природознавства в Лондоні (Natural History Museum)

Цей музейний центр один з найбільших у Лондоні, в експозиціях якого знаходиться понад 70 млн. зразків: по палеонтології (археологічні останки тварин), мінералогії (величезна кількість мінералів і каменів), зоології (комахи, птахи та звірі), ботаніки (рослини самого різного типу). На огляд таких пам’яток необхідно виділяти цілий день.

Natural History Museum

Natural History Museum

Natural History Museum

 

Великобританія0 comments

Залишити коментар